Izmir de tavsiye edebileceginiz kurslar, sosyal aktiviteler varmi?

Alimee81

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2022
813
565
Herkese iyi akşamlar,

ben ve kizim bir kac yil once Izmir e tasindik. Karsiyaka da oturuyoruz. Yalniz anneyim. Samimi oldugum kizimin okulundan iki anne vardi. Onlarda malesef neredeyse ardi ardina eslerinin tayini sebebiyle baska ile tasindiklari icin artik yalnizlik cekiyorum. Evdende calisinca sosyallik acidan zayif kaliyor insan ister istemez. Ara ara spor merkezlerine gittim. Halk egitim kurslarina yazildim ama hala haber yok.

Izmir de yasayan arkadaslar tavsiye edebileceginiz dernek, kurs vb varmi gerek belki yalniz anneler icin olan ozel bir sey gerekse genel herkes icin olan kurs vs ler? Simdiden cok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Karsiyaka belediyesinin kurslarina baktiniz mi? Bu yilkiler henuz baslamadi sanirim. Bir de balikci barinaginin orada haftasonlari kano dersleri oluyor keyifli bir ekiple. Dernek konusu tabii biraz da ilgiye bakar, kadin kooperatifleri var, kadin dernekleri de ilginize gore yuruyus kuluplerine, lösev'e, dans okullarina bakarsiniz belki. Dagcilik kuluplerinin haftasonlari keyifli yuruyus parkurlari oluyor ama sizi bilmedigimden cok fazla bilgi veremedim elbet gonlunuze gore ortamlar bulacaksiniz.

Karsiyaka belediyesinin kurslarina baktiniz mi? Bu yilkiler henuz baslamadi sanirim. Bir de balikci barinaginin orada haftasonlari kano dersleri oluyor keyifli bir ekiple. Dernek konusu tabii biraz da ilgiye bakar, kadin kooperatifleri var, kadin dernekleri de ilginize gore yuruyus kuluplerine, lösev'e, dans okullarina bakarsiniz belki. Dagcilik kuluplerinin haftasonlari keyifli yuruyus parkurlari oluyor ama sizi bilmedigimden cok fazla bilgi veremedim elbet gonlunuze gore ortamlar bulacaksiniz.
Merhaba, cevabinizi yeni gordum. Cok teşekkür ederim. Kadin dernekleri diye arama yaptim bir kac yakinimda dernek cikti karsima. Sizin katilip bana tavsiye edebileceginiz dernek vb varmi? Kurslara yazildim ama daha bi haber cikmadi. Siz Izmir demi oturuyorsunuz? Teşekkürler

Rica ederim. Ben calistigim icin bir dernek faaliyetim yok bir de kadin dernegi soz konusu oldugunda politik bir durus da geliyor akabinde o yuzden bir tavsiye vermem cok dogru olmaz sanirim. Turk kadinlar birligi ve izmir kadin dayanisma derneginj biliyorum ama sizin ihtiyac ve talebinizi cok kestiremem. Teyzem ksk belediyesinin resim kursuna gidiyor gecen hafta basladi kursu, bir durtun isterseniz. Cigli belediyesinin de guzel kurslari oluyor o da izbanla ulasim mesafesinde.

Merhaba ;
İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün bu konuda bir sürü federasyonlara bağlı olarak gerçekleştirdiği faaliyetleri var.
Şimdi size burada hepsini yazsam baya uzun bir liste olur.
Bazı örnekler vermek gerekirse ;
Bisiklet
Briç
Buz Hokeyi
Dağcılık
Dans Sporları
Kayak vs ... gibi

Bu liste daha uzayıp gider. Sizin ilgi alanınızı bilmediğim için İlgili Müdürşüğü arayarak bunlarla ilgili detaylı bilgi almanızı öneririm.
Mesala ben bir ara Dağcılık ve yürüyüş etkinliklerine katılıyorum. her hafta İzmirin farklı bölgelerinde çoklu yürüyüşler yapılıyordu. Ve spor hem şenlik havasında geçiyordu.

Telefon : 0232 255 91 91 - Santral
Buradan Spor Birimini bağlatın ve görüşün.
Kolay gelsin.

Merhaba ;
İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün bu konuda bir sürü federasyonlara bağlı olarak gerçekleştirdiği faaliyetleri var.
Şimdi size burada hepsini yazsam baya uzun bir liste olur.
Bazı örnekler vermek gerekirse ;
Bisiklet
Briç
Buz Hokeyi
Dağcılık
Dans Sporları
Kayak vs ... gibi

Bu liste daha uzayıp gider. Sizin ilgi alanınızı bilmediğim için İlgili Müdürşüğü arayarak bunlarla ilgili detaylı bilgi almanızı öneririm.
Mesala ben bir ara Dağcılık ve yürüyüş etkinliklerine katılıyorum. her hafta İzmirin farklı bölgelerinde çoklu yürüyüşler yapılıyordu. Ve spor hem şenlik havasında geçiyordu.

Telefon : 0232 255 91 91 - Santral
Buradan Spor Birimini bağlatın ve görüşün.
Kolay gelsin.
Cok cok teşekkür ederim 🙏

Rica ederim. Ben calistigim icin bir dernek faaliyetim yok bir de kadin dernegi soz konusu oldugunda politik bir durus da geliyor akabinde o yuzden bir tavsiye vermem cok dogru olmaz sanirim. Turk kadinlar birligi ve izmir kadin dayanisma derneginj biliyorum ama sizin ihtiyac ve talebinizi cok kestiremem. Teyzem ksk belediyesinin resim kursuna gidiyor gecen hafta basladi kursu, bir durtun isterseniz. Cigli belediyesinin de guzel kurslari oluyor o da izbanla ulasim mesafesinde.
Cok teşekkürler

X