İzmir doktor önerileri

kugukusu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2024
26
15
34
Merhaba arkadaşlar. 5-6 haftalık hamileyim. Daha önce de böyle bir konu açmıştım ama hiç cevap gelmedi. Urla'da yaşıyorum ve maalesef Urla Devlet Hastanesi dışında hiçbir özel klinik, poliklinik yok. Urla Devlet Hastanesi'nde ise tam rezillik. Doktorlar sana insan gibi değil, seri üretim fabrikasındaymışsın gibi davranıyorlar. Müayene topu topuna 1 dakika bile sürmüyor. Doğru düzgün bakmıyorlar, cevap vermiyorlar. Eşinin içeri girmesine zaten izin yok, hep tekbaşınasın. Geçen bende kanama alanı oluşmuştu, izah etmiyor ne olduğunu git bir hafta sonra gel diyor. E bugün gittim, bakıyor birşey demeden git bir hafta sonra gel diyor. Doktora sordum kanama alanı ne oldu diye, ağız ucu "olduğu gibi duruyor" dedi. Allahım ya... Kaç haftalık diyorum? 6 diyor. Geçen hafta da 4 demişti. Bu çocuk 1 haftada 2 haftalık mı büyüdü yani? İnsana öyle kötü davranıyorlar ki birde. Devlet hastanesi diye böyle mi muamele göreceğiz?
Mecbur bende Urla yakınlarında Güzelbahçe/Narlıdere taraflarda bir özel poliklinik arıyorum. Tanıdığınız bildiğiniz iyi bir kadın doğum uzmanı varsa, lütfen benimle paylaşa bilirmisiniz?

X