İzmir şehir hastanesi kadın doğum

gece00001

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2023
211
152
27
Merhaba izmir şehir hastanesinde kadın doğuma giden memnun olan doktor tavsiyesinde bulunabilir mi ? Doğum yapanlar da nasıl geçti odalar nasıldı anlatabilir mi ?

Merhaba hamileliğimin son zamanlarında oradaydım riskli gebe olduğum için perinatoloji bölümüne gidiyordum bütün doktorları çok iyi doğumumda orada oldu 4 ay önce daha sistem tam oturmamıştı tek sıkıntımız oydu gece 12den akşam 6ya kadar ameliyata alınmak için bekledim aç susuz 😔

Merhaba hamileliğimin son zamanlarında oradaydım riskli gebe olduğum için perinatoloji bölümüne gidiyordum bütün doktorları çok iyi doğumumda orada oldu 4 ay önce daha sistem tam oturmamıştı tek sıkıntımız oydu gece 12den akşam 6ya kadar ameliyata alınmak için bekledim aç susuz Hala sistem oturmamış
Geçmiş olsun ve bebeğinize kavuştuğunuz için tebrik ederim 😍 size hala sistem oturmamış mıdır ben geçenlerde kadın doğum aciline gittim çok ilgililerdi sistem cok hızlı ilerliyordu çiğliye gidiyorum ama şehir hastanesinde devam etmek istiyorum çiğli çok kalabalık sıra gelmiyor randevu bulunmuyor

Çok teşekkür ediyorum 😍 Ben başladığımda hastane yeni açılmıştı ve gerçekten çok eksikleri vardı ameliyathane malzeme eksileri falan çok vardı personel eksikliği vardı ama düzelmiştir artık diye düşünüyorum. Ayrıca hastane çok büyük içinde kayboluyorsun iyi yönlerinden biriside odalar çoğunlukla tek kişilik içeride tuvalet banyosu var duş bile alabiliyorsun çok büyük ve geniş en fazla iki kişilik odalar var özel oda gibi ben o konuda çok rahattım erken doğum riskinden 1 hafta bi yattım sonra doğum için 1 hafta daha durdum tek sıkıntım az susuz beklemekti 😔 Doktorları çok ilgili ve uzmanlar hiç şüphesiz gidebilirsin. Ben tepeciğe gidiyordum sırf doktorları için şimdi bütün uzman doktorlar orada olduğu için gaziemirden bayraklıya gittim

Çok teşekkür ediyorum 😍 Ben başladığımda hastane yeni açılmıştı ve gerçekten çok eksikleri vardı ameliyathane malzeme eksileri falan çok vardı personel eksikliği vardı ama düzelmiştir artık diye düşünüyorum. Ayrıca hastane çok büyük içinde kayboluyorsun iyi yönlerinden biriside odalar çoğunlukla tek kişilik içeride tuvalet banyosu var duş bile alabiliyorsun çok büyük ve geniş en fazla iki kişilik odalar var özel oda gibi ben o konuda çok rahattım erken doğum riskinden 1 hafta bi yattım sonra doğum için 1 hafta daha durdum tek sıkıntım az susuz beklemekti 😔 Doktorları çok ilgili ve uzmanlar hiç şüphesiz gidebilirsin. Ben tepeciğe gidiyordum sırf doktorları için şimdi bütün uzman doktorlar orada olduğu için gaziemirden bayraklıya gittim
Teşekkür ederim buna sevindim rastgele bi doktora alış şansımı deneyeceğim artık 😊

X