Kalıcı Makyaj Uygulamaları KALICI MAKYAJ

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

Nesrin dildar

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2019
1
0
38
1 ay öncesinde kalıcı makyaj için gittim çok memnun kaldım sizlere deneyimlerimi bahsetmek istiyorum çünkü işini düzgün yapan ve gereçekten bu işi herkezin yaptıgı ama malsef kötü sonuçlar olan bir çok yerden magdur olmamanız için yazıyorum. sosyal medyadan bulgum gül hanımı şiddetle tavsiye ediyorum kendisi yapmış oldugu kalıcı makyaj bir tek kaş yapması degil verdigi bilgiler okadar kıymetli ki yüzüme göre cizerken her noktasını anlattı sonra renk konusunu anlıma sürdügü boya ile gösterdi ve en önemli bilgiyi sizlerle paylaşıcam gri yada kızla dönmüş olan kaşın sebeplerini bana anlattı bir çok yer bizim boyada asla renk deşimi olmaz dedginde aslında nelerden oldugunu gül hanım bana bizzat paylaştı bilgi donanımı güzel piskolejikdestegi bunlar çok önemli kızlar bunu bir kere yaptırıyorsunuz ama bilmeniz gerek çok şey var ucuz diye yüzünüzü bozdurmayın gül hanımın bilgileri sizlerle paylaşıcam bi gidin görüşün merak ettiginiz tüm soruları sorun aynı kanatte olucaksınız.size lınglerını bırakıyorum resmimi de paylaşıyorum. kalıcı makyaj mavi gözlü benim resmim Ana Sayfa kendi asistanın numarasını da sizlere bırakıyorum ... aşırı memnun kaldım sizde kalıcıcaksınız

Son düzenleyen: Moderatör:
X