Kanal tedavisi

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
4.992
4.182
Kızlar dün kanal tedavisi ilk seans yapıldı cuma tekrar gidicem ağrın sızın olmazsa dolgu yapıp kapatıcam dedi doktor. Sorun şu ki diş sanki şuan çok yukarıda gibi. Ağzımı tamamen kapattığımda diğer taraftaki dişler birbirine hafif bi boşlukta duruyor ama kanallı taraf yapışıyor ve ayrıca diğer tarafla yemek yerken çarpıyor üste ve çok acıyor. Genel olarakta hafif agrı var dayanılmıcak değil ama.

Bu geçici birşey mi bu tedavi hakkında bilgi sahibi arkadaşlar biraz bilgilendirebilir misiniz cumaya kadar zor sabrediyorum daha 1 dolgu ve 1 kanal tedavi daha yapılacak 2 dişim var 😭 özel olmasına rağmen de hepsini aynı gün yapamam dedi. Çocuklardan dolayi sürekli gidemem ve karşılıklı oldukları için aşırı ağrı yapıyor şuan resmen çiğnemeden yutuyorum bi taraf kanallı bi taraf ilerlemiş çürük. başka polikniğe mi gitsem diye düşündüm dolgu gereken dişte ilerleyip kanallık olmasından korkuyorum. Diğer kanal gereken diş de çok kötü durumda..

Geçici dolgu koyduğu için öyle olmuştur ama yine de söyleyin cuma günü zaten ayarlar hekiminiz

Geçici dolgunuzu biraz yüksek bırakmış üstteki arkadaşın da dediği gibi. Doktorunuz yakındaysa yanına uğrayıp rahatsızlığınızı belirtin, düzeltirler.

geçici dolgu o ama kalıcı içinde ölçü almak gibi bir şey
bu arada ilk yapıldığında her zaman tuhaf gelir zaten
yine de yüksek geldiğini söyleyin

geçici dolgu o ama kalıcı içinde ölçü almak gibi bir şey
bu arada ilk yapıldığında her zaman tuhaf gelir zaten
yine de yüksek geldiğini söyleyin

Geçici dolgu koyduğu için öyle olmuştur ama yine de söyleyin cuma günü zaten ayarlar hekiminiz

Geçici dolgunuzu biraz yüksek bırakmış üstteki arkadaşın da dediği gibi. Doktorunuz yakındaysa yanına uğrayıp rahatsızlığınızı belirtin, düzeltirler.
Anladım çok teşekkürler kızlar cuma gittiğimde söyleyeceğim

X