Karatay diyetiyle kas ve sudan mı gider?

aria030913

Guru
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2013
22
0
Okudum araştırdım karbonhidratı tamamen kesince kas ve sudan gider yazıyolar fakat fotoğraflı kilo verme aşamalarını gördüğüm insanlar var karatay diyetiyle hemde cok güzel bi şekilde. Napacagımı sasırdım karatay yapıyorum iki gündür fakat emeklerimin boşa gitmesinden korkuyorum napmalıyım 😔😔

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Karbonhidratı kesmek diye bir şey yok bu diyette, sadece glisemik endeksi yüksek olan karbonhidratları yemiyorsun yiyebileceğin karbonhidratlar mesela baklagillerden,fasulye,mercimek, kuruyemişlerden, fıstık,fındık hatta peynir bile karbonhidrat içerir. Karatay Karbonhidrat yemeyin demiyor, sağlıksız karbonhidrat yemeyin diyor.
Glisemik indeksi yüksek olan gıdalar yediğinde makarna,pirinç,ekmek gibi, insilün dengesi bozuluyor.

Ben geçen sene 72 kilodan 58 e düştüm, sonra sınav maratonu dikkat etmedim hep aykırı şeyler yedim 1 sene boyunca bayramda tartıldığımda 65 kiloydum
şimdi tekrar başladım bu diyete şu an 61 kiloyum.

Son düzenleme:
kastan niye gitsin.Bu kadar sağlıklı beslenmek kas eritmez.Tam tersi bilinçsiz yapılan diyetler bunu yapar.

Ayrıca günde 2-2.5 litre su içiyorsun su azalması gibi bir şey olamaz bence.

Son düzenleme:
Karbonhidratı kesmek diye bir şey yok bu diyette, sadece glisemik endeksi yüksek olan karbonhidratları yemiyorsun yiyebileceğin karbonhidratlar mesela baklagillerden,fasulye,mercimek, kuruyemişlerden, fıstık,fındık hatta peynir bile karbonhidrat içerir. Karatay Karbonhidrat yemeyin demiyor, sağlıksız karbonhidrat yemeyin diyor.
Glisemik indeksi yüksek olan gıdalar yediğinde makarna,pirinç,ekmek gibi, insilün dengesi bozuluyor.

Ben geçen sene 72 kilodan 58 e düştüm, sonra sınav maratonu dikkat etmedim hep aykırı şeyler yedim 1 sene boyunca bayramda tartıldığımda 65 kiloydum

Haklısın gerçekten çok teşekkür ve tebrik ederim azmini 😌 inşallah çabucak ulaşırsın istediğin kiloya 😌

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

karatay diyeti kastan götürmez ancak,

kan için kötü olan ldl kolestreol, iyi olan hdl kolesterol, trigiliserit ve de total kolesterol degerlerinde çok fena oynamalar yapar.hastanemiz her gün yüzlercesiyle doluyor

insanlar seker hastaligini kolestrolu yeniyor bu beslenme tarzıyla. karatayin felsefesi dogal olan her seyi gun boyu 2ye bolerek yemek. bu sana kas da kaybettirmez kolestrol degerinde oynamalar da yapmaz. seker hastasiysan sekerin duzelir, tansiyonun kolestrolun dengelenir. kilo verirsin kilonu korursun ve sağlıklı beslenen saglikli bi insan olursun. butun islenmis, paket,light, organik olmayan gidalardan uzak durmani isteyen bir diyette nasil kas kaybedebilirsin? sinirsiz tereyagi ceviz badem zeytinyagi gibi sağlıklı seyler tuketirken nasil sagliksiz bir insan olabilirsin? unutmayin, canan karatay bir diyetisyen degil bir profosor, doktor.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X