Karbonat hamilelik testi

O nasıl oluyor bi dahaki aya ona bakarım. Bilmiyorum eczaneden ne diyip alıcam onu
Ovulosyon testi alabilir miyim dersen verirler çok pahalı bişey de değil 5 tl falan en fazla , gebelik testinde silik çıkıyorsa bile bu ovulosyon testinde kıpkırmızı çıkıyor gebelik varsa. Burda onunla gebeliğini öğrenen çok bende dahil.

Ovulosyon testi alabilir miyim dersen verirler çok pahalı bişey de değil 5 tl falan en fazla , gebelik testinde silik çıkıyorsa bile bu ovulosyon testinde kıpkırmızı çıkıyor gebelik varsa. Burda onunla gebeliğini öğrenen çok bende dahil.
Tamam canım teşekkür ederim deniycem

Ben daha önce denedim köpurmedi bugun bi ablam dedi ben hamileyken yaptim oldu die denedim bu sever baloncuklar geldi gebelik belirtilerimde var umarim piskoljik degildir ve pozitif olur 7 gun var adetime insallah rabbim isteyen herkeze nasip eder.

Karbonatı meraktan bu sabah ben de denedim, köpürdü. Ama 3 gün var daha. Oldu diyemiyorum. Pazartesi olmaSam akşam test alacağım bakalım evde karbonat işe yarıyor mu paylaşırım ben de

Inanmayin bende bi cok test denedim olumlu sandim pat adet oldum yalan yani.
Benim gibi umutlanip sonra husrana ugramayin.

İdrar asitlidir zaten karbonat dökünce tabiki köpürür kimisinde asit oranı fazladır kimisinde azdır ben bu yönteme inanmıyorum

İdrarda hamilelik testim pozitif görünüyor karbonatta köpürmüştü ancak hamile olmadığım ayda denemediğim için sadece hamile olduğunda köpürdüğünü söyleyemiyorum.

X