Gebeliğe Hazırlık Karın ağrısı hamilelik belirtisi olabilir mi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

lkjhg

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2023
19
3
23
Kızlar öncellikle merhaba ben 3 yıldır evliyim ve 3 yıldır eşim ve ben çocuk istiyoruz eşimde doktora gitti birşey çıkmadı bende gittim herşeyin iyi normal dedi doktor bana .Bu ay adetime 5 gün kala karin ağrılarım olmaya başladı arada sizliyo geceleri resmen karın ağrısı yaşıyorum doktorun tavsiyesi üzerine yumurtlama döneminde ilişkiye gir takip et demişti bende söylediğini yaptim bende normalde adetten önce karın ağrısı olmazdı bilgisi olan varsa yazabilirmi Rabbim anne olmak isteyen herkese tattirsin.

Kızlar öncellikle merhaba ben 3 yıldır evliyim ve 3 yıldır eşim ve ben çocuk istiyoruz eşimde doktora gitti birşey çıkmadı bende gittim herşeyin iyi normal dedi doktor bana .Bu ay adetime 5 gün kala karin ağrılarım olmaya başladı arada sizliyo geceleri resmen karın ağrısı yaşıyorum doktorun tavsiyesi üzerine yumurtlama döneminde ilişkiye gir takip et demişti bende söylediğini yaptim bende normalde adetten önce karın ağrısı olmazdı bilgisi olan varsa yazabilirmi Rabbim anne olmak isteyen herkese tattirsin.
Evet bendede öyle karın ağrısı çok oldu birde mide bulantısı ve göğüs ağrısı oldu test yaptım adetten 3 gün önce pozitif çıktı

Evet bendede öyle karın ağrısı çok oldu birde mide bulantısı ve göğüs ağrısı oldu test yaptım adetten 3 gün önce pozitif çıktı
Daha adetime bir hafta var o yüzden test yapıp hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum goguslerime dokununca agiriyor bide akşam üstü hafif mide bulantım oldu ama başka seydendir onuda bilmiyorum bu arada sevindim senin adına 🥰rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin hamilelerin duası kabul olurmuş dua et banada❤️

Eğer varsa erken gebelik testinde çıkar canım inşallah vardır sende kucağına alırsın sağlıkla bebişini 🥰😍

Amin tüm anne olmak isteyen herkese nasip etsin 🥰3 yıldır çok uğraştım artık oluruna bıraktım takmiyorum kafama

X