Kas altı silikonda bunu yaşıyor musunuz uzun vadede?

Sonya99

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
19
5
25
Merhaba kızlar kas altı silikon taktırdım 2.5 yıl önce.Kollarımı kaldırdığımda ya da kol hareketlerinde mesela dolaptan bir şey alırken ya da çok üşüdüğümde silikonlarım aşırı derecede kasılıp hareket ediyor.Ya da kollarımı kaldırdığımda silikonda şekil bozukluğu oluyor nasıl desem sanki kendi memem ve silikon bütünleşmemiş gibi.Ama normal duruşta falan gayet normal duruyor.Doktoruma geçen sene sorduğumda eski göğüslerim küçük olduğu ve kullanılan silikon da büyük olduğu için cebi biraz aşağıdan açtığını söylemişti double bubble kesinlikle değil demişti.Hatta başka bir doktora da gösterdiğimde o da double bubble yok dedi ama öyle değilse hateketlerde neden bu durum oluyor.Kas altı taktıranlar sizler de bu durumu yaşıyor musunuz normal mi

Merhaba bu süreçte huysuz bacak sendromu gece terlemesi kas ağrıları kollarda uyuşma ve karıncalanma yaşadınız mı bir de silikon markanız nedir

Merhaba bu süreçte huysuz bacak sendromu gece terlemesi kas ağrıları kollarda uyuşma ve karıncalanma yaşadınız mı bir de silikon markanız nedir
Bunları hiç yaşamadım silikonum mentor marka 550 cc .Bu durumlar da yaşanıyor mu gerçekten

Benimkisi de mentor ve ciddi anlamda yaşıyorum sanırım çıkarttıracağım

Allah'ın izniyle artık çıkarttıracagım büyük bir hataydı benim için.Dümdüz olduğum günleri arıyorum inanın.Agrısız ve korkusuz günlerimi arıyorum.En önemlisi bir kadın her haliyle güzel geçte olsa ağır bir tecrübeyle anladım.Sağlıktan daha önemlisi yok.Boğazımdaki lenfleri bile şisirmiş.Maalesef bunu hiç bir Dr kabul etmiyor

Peki bu durumu doktorunuza danıştınız mı acaba silikon çıkartınca deforme durumları olabiliyor illaki bir toparlama da gerekebilir çünkü
Deforme illaki olacak ama toparlayacak inşallah.Zaten meme dokum hiç yoktu bundan sonra da olmasın 3 ay oldu zaten çok geç değil.

Ya bende 550cc kas üztü ikinci ameliyatımı oldum hiç rahatsız etmedi beni ama çok küçük duruyorlar

Ya bende 550cc kas üztü ikinci ameliyatımı oldum hiç rahatsız etmedi beni ama çok küçük duruyorlar
Çok merak ettim 550 cc nin nasıl küçük durduğunu eğer özelden fotoğraf iletirseniz mutlu olurum yani istemezseniz kıyafet ile de olabilir çünkü gerçekten çok merak ettim size mi öyle geliyor evet oldukça da uzun boylusunuz ama 🤷🏼‍♀️

Benimkisi de mentor ve ciddi anlamda yaşıyorum sanırım çıkarttıracağım
Merhaba 5 gün ameliyat oldum ve o huysuz bacak sendromunu bende yaşadım benim hali hazırda birde venöz yetmezliğim var varis çorabı olmadan gezemiyorum tek sıkıntım dikiş yerimden akıntı geliyor doktor korse bandaj hiç birşey yapmadı sizin nasıl oldu

Merhaba 5 gün ameliyat oldum ve o huysuz bacak sendromunu bende yaşadım benim hali hazırda birde venöz yetmezliğim var varis çorabı olmadan gezemiyorum tek sıkıntım dikiş yerimden akıntı geliyor doktor korse bandaj hiç birşey yapmadı sizin nasıl oldu
Merhabaa, geçmiş olsun🌸 benim de ameliyatımın 5. Günü şuan da. Korse kullandırmadı mı doktorunuz? Dikiş yerinizde de bandaj yok mu doğru mu anladım acaba?

Merhabaa, geçmiş olsun🌸 benim de ameliyatımın 5. Günü şuan da. Korse kullandırmadı mı doktorunuz? Dikiş yerinizde de bandaj yok mu doğru mu anladım acaba?
Pansuman yapıp yarayı kapatıyorum ama genel göğüsü saran bir bandaj yok ama bugün ameliyat sonrası sporcu atleti aldım ve giydim bu akıntılar göğüs sarılmadıgı için protezle dokunun arasında boşluk kalıyormuş ve ondan kaynaklı olabiliyormuş ama genellikle doktor bir krem yazmış onu sürünce akmaya başlıyor sizin şuan ki durumuz nedir kendinizi nasıl hissediyorsunuz siz kaç cc taktırdınız

Pansuman yapıp yarayı kapatıyorum ama genel göğüsü saran bir bandaj yok ama bugün ameliyat sonrası sporcu atleti aldım ve giydim bu akıntılar göğüs sarılmadıgı için protezle dokunun arasında boşluk kalıyormuş ve ondan kaynaklı olabiliyormuş ama genellikle doktor bir krem yazmış onu sürünce akmaya başlıyor sizin şuan ki durumuz nedir kendinizi nasıl hissediyorsunuz siz kaç cc taktırdınız
Ben ameliyattan çıkıp kendime geldiğimde ameliyat korsesi takılmıştı ve üstteki cırt cırtlı lastik bant takılıydı. Bu lastiğin olmadığı korseleri kullananların bandaj ile üstten baskı yaptığını okumuştum burada, bu şekilde de araştırmanızı öneririm çünkü yandan ve üstten bu şekilde baskı yapması hem ödemler hem memelerin şekli hem de implantın aşağı yuvaya inmesi için ilk bir ay çok önemliymiş. Bununla ilgili doktoruna danışmanı öneririm 🌸 benim dikişimde doktorumun taktığı bir bant var ten renginde, hiç krem kullanmadım, hiç pansuman da yapmadım doktorum söylemediği için.
Benim memelerim asimetrikti. 300-360 cc olarak kas altı nagor ultra high profil takıldı. Kol hareketlerim biraz daha rahatladı tabii ama hala dike yakın yatıyorum o sebeple hepimizde olan sırt ağrısı var tabii. Baskı hissi hala var ama ilk günlere nazaran daha iyi, kısıtlılık gittikçe azalıyor. 1 haftadan sonra her şey daha da kolaylaşıyor dediler ama bakalım🐣

X