Kasaltı meme implantı sonrası göğüs ucum aşağıda lütfen deneyimlerinizi paylaşın.

bxxl

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2011
29
2
4 gün önce İzmir’de meme implantı ameliyatı oldum. Göğüs dokum neredeyse hiç yoktu. Zayıf ve minyon bir insanım. Doktorum yuvarlak motiva 275 taktı. Ameliyattan çıktığımda bana anlatılanlardan çok daha fazla acı çektim, hala hareket kabiliyetim düzelmedi.
Esas sorum implantlarım çok yukarıda. Önce dikdörtgen gibi duruyorlardı, ödem geçtikçe yuvarlak şekil alacağına ikna oldum. Ancak göğüs ucum implantın ortasında değil, daha aşağı kısmında. Yani meme ucundan yukarıda 5 parmak göğüs varsa altında 2 parmak var.
Bazı forumlarda zamanla yumuşayıp aşağı ineceği söylenmiş ama kas altı ameliyatta nasıl aşağı inecek aklım pek almıyor. Bu durumu yaşayan, düzelen düzelmeyen kim varsa yorumlarını bekliyorum. Psikolojim inanılmaz bozuldu, sürekli ağlıyorum. Güzel bir şey yapcağım derken hem çok ağrı çektim hem erkek göğsü gibi oldu çok çirkin hissediyorum. Doktorun adını bilerek yazmadım, ama düzelmez ise kim olduğunu paylaşacağım.

Ameliyat çok yeni 1 ayın sonunda ancak sonucu görürsünüz ben 2. ayın içindeyim hala ödemim var siz düşünün . Psikolojik olarak kendinizi yıpratıyorsunuz yapmayın lütfen

Ameliyat çok yeni 1 ayın sonunda ancak sonucu görürsünüz ben 2. ayın içindeyim hala ödemim var siz düşünün . Psikolojik olarak kendinizi yıpratıyorsunuz yapmayın lütfen
Beklemekten başka çarem de yok. Ödemli olmasını anlıyorum ama implantların yeri çok garip hiç göğsüm olmadığı için tam nerede olduklarını yuvarlak şeklinde görebiliyorum ve göğüs ucum ortada değil aşağıda.O kadar kötü bir görüntü ki anlatamam

Beklemekten başka çarem de yok. Ödemli olmasını anlıyorum ama implantların yeri çok garip hiç göğsüm olmadığı için tam nerede olduklarını yuvarlak şeklinde görebiliyorum ve göğüs ucum ortada değil aşağıda.O kadar kötü bir görüntü ki anlatamam
Benim neredeyse bir buçuk ay oldu görüntüm %20 anca düzeldi normalde mememde sarkma bile yoktu implant sonrası şu an çift meme görüntüsü gibi bir görüntü var zamanla oturacak deniyor merak etmeyin sakin olun lütfen. Benim şu an üst normal yuvarlak ama meme ucum daha aşağı bakıyor ve yumuşak

Dün kontrolüm vardı, doktorum da sabret inecek dedi. Görücez bakalım.
Neredeyse köprücük kemiğimden başlıyor gibi duruyor silikon. Yazın bikiniler giyicem diye hayal ederken şu an tshirtle bile halterci gibi duruyorum sinirlerim çok bozuldu.
Umarım en kısa sürede düzeliriz 🥹

Dün kontrolüm vardı, doktorum da sabret inecek dedi. Görücez bakalım.
Neredeyse köprücük kemiğimden başlıyor gibi duruyor silikon. Yazın bikiniler giyicem diye hayal ederken şu an tshirtle bile halterci gibi duruyorum sinirlerim çok bozuldu.
Umarım en kısa sürede düzeliriz 🥹
Hepsinin aynısını yaşadım hatta burda bir konu görmüştüm memem dikdörtgen oldu başlıklı sırf onu gördüğüm için ödem olduğunu anlayıp endişe etmedim benimde dikdörtgen oldu ödem çok değişikti kare dikdörtgen gibi , sizin yukarda gördüğünüz şey aslında implant değil herkes implant yukarda takılıyor diyor ama bence o kısım ödem. Protezi sonuçta içerden travma yapıp sokuyorlar bir nevi zorlanıyor iç doku o üstlerde görünen şey ödem aslında o yüzden eğer implant olsa mememiz orda kalırdı bazı yorumlar yanıltıcı olabiliyor bu yüzden , hareket edin ödem attırıcı için kolları robot gibi tutmayın ben ev işi yaptım zorlamadan ilk hafta hasta gibi yatak dedi doktorum 😅 yoksa ödem zor geçiyor.

X