Kaynanam büyü yaptı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cikolatalisufle42

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2024
3
-27
25
Selam hanımlar
Burayı bir arkadaşım sayesinde keşfettim sırayla tim dertlerimi yazcam inşAllah sizinle paylaşmak epey güzel fikirleriniz benim için çok önemli yanlız beni lütfen eleştirmeden cevaplar verin insanız hepimiz hata yapabiliriz hayatımız zaten çok zor bir de birbirimize böyle şeyler söyleyip üzmeyelim lütfen neyse çok uzatmadan anlatacaklarıma geçeyim
Bir önceki yazımda eşimin kıskançlığını anlatmıştım sizlere eskiden çok iyi çok anlayışlı eşim şimdilerde aşırı kaba ve huysuz bu da beni çok üzüyor onun için yapdığım şeyleri söylemiştim öğretmenlik yapmıyorum onun için ev hanımı oldum sırf kocam mutlu olsun diye şimdi bana kaba davranıyor bu kararımdan bazen şüphe duyuyorum keşke bırakmasa mıydım diye bir kere kocama bunu söyledim demediğini bırakmadı kocamın bu ani değişimi yüzünden hocaya gittim kocamı okusun diye bir arkadaşımın tavsiyesi ile hoca kocama büyü yapıldığını söyledi ben de evi aradım taradım büyüyü bulamadım en son kapı paspasının altında bi kağıt gördüm bantlanmıştı ben de korktum hocaya götürdüm bize ters kaşık büyüsü yapılmış ayrılmamız için kaşıkları da çeyiz sandığımda buldum kaynanamdan şüpheleniyorum çünkü çok hasettir tüm kaynanalar gibi sürekli aramıza giriyor kocamla kavga ettiğimde mutluluk duyuyor resmen böyle bir kadın hoca bozmak için para istedi fakat ben mutfak masrafımı zor karşılıyorum bir yerden bulup bozduracağım kaynanama söylemeli miyim ağzını aramak için yoksa susmalı mıyım hanımlar?

Kaşıklar tahta mıydı? Belki kayınvalideniz de benim gibi bir zamanlar Silifke ekibindeydi.

La havle vela kuvvete, büyü konuları zaten yasak ama eşiniz zaten kıskançmış, Perşembe’nin gelişi Çarşamba’dan belliymiş, paranızı sömürmek için eşinde o var bu var diyenlere inanmak yerine, eşiniz mutlu olsun diye verdiğiniz kararları gözden geçirin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X