Kedi su çeşmesi & pınarı kullananlar öneri?

Wilhelmina

Gülümse şimdi... (:
Pro Üye
6 Aralık 2013
720
408
Merhaba , 7 aylık bir kızım var... kendisi biraz engelli henüz 1 aylıkken erkek kedi saldırısına uğramıştı kurtardık sahiplendik 🥰 Günde en az 4-5 kez su kabini yeniliyorum her yenildiğimde de sanki çok susuzu bırakmışım gibi içiyor su çeşmesi almayı düşünüyorum ama ona bir türlü firsat gelemedi çok yuksek butceli bir şey olmasın istiyorum kiwipet su çeşmesi kullanan var mı ?

Kiwipet hic bilmiyorum ama drinkwell mini su selalesi kullaniyor kedim 6 yıldır ama kömür filtre kullanmiyorum saglik acisindan. Su tuketimi artti gercekten.
Tabi biz alirken 250TL filandi. 😃

1275 TL hepsi burada da sizin de aldığınız zamana göre pahalıdır herhalde :) ben 500-700 bandında bakıyordum genelde 6 yıldır kullanıyorsanız bayağı sağlam. Bu arada kömür filtre icin sağlıklı diyor ama , kömür filtresiz kullaninca yine de filtreleme yapıyor mu ?

1275 TL hepsi burada da sizin de aldığınız zamana göre pahalıdır herhalde :) ben 500-700 bandında bakıyordum genelde 6 yıldır kullanıyorsanız bayağı sağlam. Bu arada kömür filtre icin sağlıklı diyor ama , kömür filtresiz kullaninca yine de filtreleme yapıyor mu ?

Kimden dinledim hatirlamiyorum ama birinin filtre kaynakli sıkıntı yasadigini dinlemiştim youtuber filandi sanirim.
Filtresiz filtre orani ayni olmuyordur tabi ona gore degistirmek lazim. (Gunde 4-5 degisime gerek yok tabi)
Bizimki akan suyu icmeyi sevdiginden aldik biz surekli musluklarq geliyordu su icmek icin, şelale o bakimdan guzel oldu.

Kimden dinledim hatirlamiyorum ama birinin filtre kaynakli sıkıntı yasadigini dinlemiştim youtuber filandi sanirim.
Filtresiz filtre orani ayni olmuyordur tabi ona gore degistirmek lazim. (Gunde 4-5 degisime gerek yok tabi)
Bizimki akan suyu icmeyi sevdiginden aldik biz surekli musluklarq geliyordu su icmek icin, şelale o bakimdan guzel oldu.
Benim kız da akan su değil de balkonun giderine bayılıyor yağmur suyu mu tatlı geliyor anlamadım dibinde biriken suya ulaşmaya çalışıyor suyunu yenileyince de susuz kalmış gibi içiyor , ağzının bir kısmı çalışmadığı için çok kirleniyor suyu bir de :) biraz daha araştırayım teşekkür ederim 🥰

X