Kedim kayip 3 gündür aramadığım yer kalmadı ölmüşmüdür öldüğünü düşünüyorum artık

nur262892

Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2023
167
11

kalmadı?​

Nurr3456

Nurr3456
Xper 4Yaş: 21
İşlek bir caddede oturuyoruz araba çok 3 gündür de ariyorum aramadığım delik kalmadı yok acikcasi umudumda kalmadı ölmüşmüdür öyle geliyor aklıma ac susuz da kalmıştır kedisini kaybedip günler sonra bulan oldumu aradinizda yani ben kendimi motive edemiyorum her zaman aklıma geliyor ilk kaybolduğu gün rüyama girdi hatta melek oldu demek diye geliyor aklımdan ama ölüsünü bulmaya bile razıydım bulamadım sizce ölmüşmüdür kedisini günler sonra bulan varmı aranızda tembel bir kediydi kendine yemek su bulabilecegini düşünmüyorum uyumayı çok severdi bugün ilan basmayi deniycem asicam sokaklara tek carem bunu yapmak

kalmadı?​

Nurr3456

Nurr3456
İşlek bir caddede oturuyoruz araba çok 3 gündür de ariyorum aramadığım delik kalmadı yok acikcasi umudumda kalmadı ölmüşmüdür öyle geliyor aklıma ac susuz da kalmıştır kedisini kaybedip günler sonra bulan oldumu aradinizda yani ben kendimi motive edemiyorum her zaman aklıma geliyor ilk kaybolduğu gün rüyama girdi hatta melek oldu demek diye geliyor aklımdan ama ölüsünü bulmaya bile razıydım bulamadım sizce ölmüşmüdür kedisini günler sonra bulan varmı aranızda tembel bir kediydi kendine yemek su bulabilecegini düşünmüyorum uyumayı çok severdi bugün ilan basmayi deniycem asicam sokaklara tek carem bunu yapmak
Kedim yok ama kedi sizinle mutlu değil kaçıp duruyor anlamadın mı kedi bakıyorsun ama ne aşısı var ne kısır ne karnesi var bu kadar sorumsuzluk niye madem ailen istemiyor sahiplendir bari hayvan iyi şartlarda bakılsın ayrıca kedim öldü diyip durma sinir olmaya başladım insanları sinir etmeye mi calisiyorsun anlamadım

Kedim yok ama kedi sizinle mutlu değil kaçıp duruyor anlamadın mı kedi bakıyorsun ama ne aşısı var ne kısır ne karnesi var bu kadar sorumsuzluk niye madem ailen istemiyor sahiplendir bari hayvan iyi şartlarda bakılsın ayrıca kedim öldü diyip durma sinir olmaya başladım insanları sinir etmeye mi calisiyorsun anlamadım
Ne alaka kendinizce elestirin şimdi ilan cikarcam insallah bulunur

kalmadı?​

Nurr3456

Nurr3456
Kediniz bulundu mu. Belki bir başkası almış olabilir ya da daha iyi bir yer. Yıllar önce evde baktığım kedim birden kayboldu tekirdi ve 7 ay sonra bir ilanda sahiplendirilmeye çalışırken buldum. Bir kız öğrenci uysal diye yanına almış o süre boyunca bakmış ve memleketine döneceği için sahiplendirmek için ilan açmıştı. Umarım sizin kendiniz de mutludur

Benim keidm kaybolmustu yaklasik 24 saat sonra kendi gekdi eve aparman bahcesine kumundan (idrarli ) ve mamaaindan koymustum kokusuna geliyirlar minderinden bir bez parcaai koymustum bir de apartman ic kapisina da kendi mama kabini koymustum ilan yapistirabirsinzi bir de yakin semtleri geceleri de yas mama alip evinizin yakinidaki sokaklari dolasabilirsiniz posetin sesine gelebilirler

X