Kese tüpe yakın

Ceycey12345

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2018
609
390
Merhaba kızlar,
5+4 hamileyim. Kesem gözüktü ama sağ tüpe daha yakınmış. Dr dış gebelik olabilir dedi ama ortaya da yerleşebilir dedi. Başına böyle bir şey gelen var mı? Pazartesi günü kontrolüm var. Çok endişelendim. Kanamam ağrım vs yok.

Benim o başına gelen. Sağ üst tüpüme çok yakındı hatta kornual gebelikten şüphelendiler. 2 hafta sonra sağlıkla aşağı indi.

Benim o başına gelen. Sağ üst tüpüme çok yakındı hatta kornual gebelikten şüphelendiler. 2 hafta sonra sağlıkla aşağı indi.
Canım yorumun için çok teşekkür ederim benim de kornual gebelik şüpheli. İçimi çok rahatlattın, allah bebişini upuzun sağlıklı ömürler versin :)

Merhaba nasıl bir süreç içerisindesiniz banada aynı şeyler söylendi inşallah inmiştir aşağıya bebeğiniz

Merhaba kızlar,
5+4 hamileyim. Kesem gözüktü ama sağ tüpe daha yakınmış. Dr dış gebelik olabilir dedi ama ortaya da yerleşebilir dedi. Başına böyle bir şey gelen var mı? Pazartesi günü kontrolüm var. Çok endişelendim. Kanamam ağrım vs yok.
merhaba benimde böyle bi durumum var sizin için son durum nedir umarım güzel haberler almışsınızdır

Çok şükür normale olduğunu söylediler ama yine de riskli gebelikteyim perşembe tam net konuşmak için kontrolüm var sizin durum ne umarım normale gelmiştir bebeğiniz
Merhaba çok şükür normale geldi ama doktorumuz yakın aralıklarla kontrol istedi inşallah bebeklerimiz sağlıkla gelirler

X