Kılıçdaroğlu'ndan Anayasa çıkışı

Beybisi, öyle laf atma ama..Biz sana sözde vatansever, sözde müslüman, sözde Allahçı diyor muyuz? Kalbimizi kırıyorsun...
Hop orda dur bakalım terbiyesizliğin luzümü yok sen benim dinime müslümanlığıma laf atamazsın
İkisi cok farklı şeyler
Sen aynı kefeye koymuşsun
Yazık cok yAzık
Senin gibi bu Kadar alçakça ithamlar kullanan biriyle muhattap olmuyorum bundan sonra cevap yazma birdaha..

Hop orda dur bakalım terbiyesizliğin luzümü yok sen benim dinime müslümanlığıma laf atamazsın
İkisi cok farklı şeyler
Sen aynı kefeye koymuşsun
Yazık cok yAzık
Senin gibi bu Kadar alçakça ithamlar kullanan biriyle muhattap olmuyorum bundan sonra cevap yazma birdaha..

Ee..sen milleti sahtelikle suclayarak cagırırsan, sahte cumhuriyetci, sahte ataturkcu diye yaftalarsan, millet te senin hassasiyetine dokunur beybisi:KK59:

Ayrıca ben sana oylesin demedim ki, oyle sesleniyor muyuz sana dedim..Hem uzulme, ben de burada sizin gibiler tarafından cokca dinsizlikle suclandım, alısıyorsun zamanla buna:KK14:

Banu güven'in bakışları herşeyi anlatıyor. Resmen gözleriyle konuşmuşlar. Ya nasıl inkar edersiniz?

Allah'ım nasıl birşey bu?? Chp genel başkanı nasıl söyler bunuuuuuu hemde gözleriyle???

Bilirsiniz gözler kalbin aynasıdır. Ve gözlerinden herşey okunuyor. Cehape zihniyeti işte..

Sahte cumhuriyetciler dolustu gene konuya..pöffff, bi bitmediniz..bir avuc kalsanız da bitiremicez galiba anladım ben:KK12:

İnsanlar nasil bu kadar sey olabiliyor anlamiyorum. Ulke gunden gune geriye giderken hala cumhuriyete Ataturke laf sokusturma cabasi. ilginc yani

evet sınırdaki kürt oyların hepsi hdpye kaydı tehditlere şantajlara korkup oylarını hdpye verdiler.ayrıca chpliler hdp ye oy vermediysse 2011 seçimlerinde chp tunceliden 2 milletvekili çıkartmıştı. nasıl olduda 7 haziranda o iki milletvekilini hdp çıkarttı. tuncelililer yer değiştirdi bizim mi haberimiz yok. çözüm sürecinde tek askerin bile burnu kanamazken sesiniz çıkmıyordu nolduda şimdi çözüm sürecini eleştiriyorsunuz. yıllardır atatürkü erdoğanla kıyaslayarak küçük düşüren bizzat siz chplilersiniz. nerde kıyaslandı diyceksin şimdi burda profillerinde cumhurumda cumhurbaşkanımda atatürktür yazanlar vardı. tabi işine gelmediği için görmemişsinizdir.

Çözüm sürecini dibine kadar eleştirdiğimizi (heleki ilk isminin anılmaya başladığı 2009-10 senelerinde) sosyal platformlarda görmemeniz büyük kayıp.

Ama sadece ATV, A Haber (işte zamanında yandaş şimdi kandaş olduğunuz STV ve türevleri) ve diğer yandaş kanallar harici diğer kanalları izleseniz CHP'li, MHP'li milletvekillerinin ve seçmeninin birçok tartışma programında bu rezilliği yerdiğini görürdünüz.

Erdoğan ve Atatürk'ü kıyaslayan sizsiniz demek çok cüretkat bir çıkış. O rezil aktrollerin sayfalarında o koca dillerinin defalarca Atatürk'e ve akabinde Erdoğan vs Atatürk kıyasına geldiğini görmemeniz ne kadar tarafsız olduğunuzun göstergesi. Ya da burada benim Atam Erdoğan diyenlerin çok masum olduğunu düşünmeniz. Bu sitede her konuşmanın Atatürk'e hakarete vardığını görmemek asıl taraflı bakıştır.

Şu konuda bile konuyu Atatürk ve Erdoğan'a getiren senken gelip bize Atatürk ve Erdoğanı kıyaslıyorsunuz lanet olasıcılar diyip çatman ayrıca
ironiktir.... :) :)

AKPli seçmen zorla HDP'ye oy verdi düşüncesi de cidden yüzyılın hikayesi. Ben CHP'den %de 1'de olsa HDP oy geçti doğrudur diyorum, sizin %8'e silah dayıyorlar ama hükümet susuyor ve zorbalığa engel olmuyor!!! Hee ya he heee...

Anayasayı değiştirmeyi değil, anayasayı sıfırdan yapmayı planlayanları bir yerlerini yırtına yırtına savunanların, Kılıçdaroğlu'nun lafına yorum beklemesi gülünç.

Konuya dönersem, Kılıçdaroğlu ne cevap verdiğinin farkındaysa ciddi saçmalamış. En kısa zamanda bir açıklama bekliyorum kendisinden. Aydınlatsın bizi. :KK51:

evet sınırdaki kürt oyların hepsi hdpye kaydı tehditlere şantajlara korkup oylarını hdpye verdiler.ayrıca chpliler hdp ye oy vermediysse 2011 seçimlerinde chp tunceliden 2 milletvekili çıkartmıştı. nasıl olduda 7 haziranda o iki milletvekilini hdp çıkarttı. tuncelililer yer değiştirdi bizim mi haberimiz yok. çözüm sürecinde tek askerin bile burnu kanamazken sesiniz çıkmıyordu nolduda şimdi çözüm sürecini eleştiriyorsunuz. yıllardır atatürkü erdoğanla kıyaslayarak küçük düşüren bizzat siz chplilersiniz. nerde kıyaslandı diyceksin şimdi burda profillerinde cumhurumda cumhurbaşkanımda atatürktür yazanlar vardı. tabi işine gelmediği için görmemişsinizdir.
Bir tek Tunceli ili CHP'den HDP'ye geçti. Diğer iller AKP'den geçti. AKP'den daha çok il gitmesine rağmen CHP'yi sayıklarken aklınız yerinde mi?

Bir tek Tunceli ili CHP'den HDP'ye geçti. Diğer iller AKP'den geçti. AKP'den daha çok il gitmesine rağmen CHP'yi sayıklarken aklınız yerinde mi?

açık açık belliydi Akp den giden oyların Hdp ye geçtiği....ama nedense yine Chp ye patladılar... bu ne perhiz bu ne lahana turşusu :KK48:

Atatürke benzerligiyle unlu olan birisi var yanilmiyorsam tekirdağdaydi. Adam orta yerde küfürler savuruyordu napti chp o adami oraya cikartan chp li belediyeye noldu sonuc ne ataturkun en buyuk dusmani siz chplilersiniz. Daha gecenlerde ataturke hakaret etmekten hapis cezasi alan hdpli bir yetkili vardi. Onunla ayni zihniyetteki insanlarla barış mitingi yapan chpliler degilmiydi. Ataturkun bustuyle top oynayanlarla ak partiyi birlikte iyi salladik diyen chp millet vekili degilmiydi. Aponun heykelini dikecem diyen demirtasa akp gitsin diye oy veren sizin zihniyetiniz degilmi yeter artik ataturkun arkasina sigindiginiz yeter yediginiz her halttan sonra ataturkun arkasina saklanmayi birakin.

milletin ...mına koyacağım diyen iş adamı ile kolkola dolaşıyor tüm akpliler,senin önüne yatarım diyen Güler hala akpde,
Boynukalın ile elele şarkı söylüyor Davutoğlu daha yazarım ama boşa kürek çekmek olur.
Lafın arasına sırf kışkırtmak için hızlıca ve sinsice 2ve 3. maddede mi dendiğini çocuk bile anlar.

Ve lütfen çok zor değil çözüm.
hangi parti oy kaybetti akp,hangi partinin oyu arttı hdp.Basit bir matematik.Akpden hdpye oy gitti
2+2=4

açık açık belliydi Akp den giden oyların Hdp ye geçtiği....ama nedense yine Chp ye patladılar... bu ne perhiz bu ne lahana turşusu :KK48:
Aynen, zaten batıda CHP'den HDP'ye ödünç oy verenler bulundukları seçim bölgesinde bir milletvekili sayısını bile değiştirecek kadar yok. Hep bu argümanla geliyorlar, burada CHP'liyim ama HDP barajı geçsin diye vereceğim diyenleri kanıt göstererek oylar CHP'den geçti diyorlar. Gel gelelim oyların büyük kısmı batıdan değil doğudan kaydı. Büyük dilime bakmadan küçük dilime sataşıp duruyorlar yahu.

X