Kimyasal gebelik mi?

daisyrose95

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2023
19
5
29
Herkese selam , kimyasal gebelik yaşayanlar kanama hemen geliyor mu yoksa leke şeklinde mi başlıyor? Tamamen kanama başlaması aynı gün mü yoksa bir kaç gün damla damla mı? Lütfen yardımcı olun😔

Herkese selam , kimyasal gebelik yaşayanlar kanama hemen geliyor mu yoksa leke şeklinde mi başlıyor? Tamamen kanama başlaması aynı gün mü yoksa bir kaç gün damla damla mı? Lütfen yardımcı olun😔
Benim 8 gün gecikti. önce kahverengi akıntı geldi sabah 10 gibi felan sonra akşam 5 gibi çok kötü bir şekilde adet oldum

Benim dün öğlen bir iki damla ve bugün öğlen yine bir iki damla geldi, kimyasal değil midir acaba , çok endişeliyim
Ben de kimyasal gebelik geçirdim 2022 aralık ayında. Kanama aynı gün içinde hafif başlayıp çok yoğun ve şiddetli ağrı şeklinde devam ediyor. O günün gecesini hiç unutmuyorum çok ağrım olmuştu ama sabaha bişey kalmadı. Kanama devam etti ama ağrı geçmişti.

Ben de kimyasal gebelik geçirdim 2022 aralık ayında. Kanama aynı gün içinde hafif başlayıp çok yoğun ve şiddetli ağrı şeklinde devam ediyor. O günün gecesini hiç unutmuyorum çok ağrım olmuştu ama sabaha bişey kalmadı. Kanama devam etti ama ağrı geçmişti.
Çok üzüldüm sizin için😔 pek benzemiyor tarifinize ama yine de çok korkuyorum.

merhaba ben de ocak ortasında zorunlu kürtaj olmuştum kalbi durduğu için. Şubat 12 de regl oldum tekrar.
normalde pazartesi regl olmam gerekiyordu aksamında çok az pembe akıntı oldu, iki gün de hafif kahve damlalar geldi.
ancak bugün o da durdu. gerçi uygulama 2 gün gecikme olabilir diyordu ama dünden beridir başlamadı reglim.

evde çubuk test yaptım hafif silik çizgi gördüm. ancak önceki gebelikten kalma değerlerden olabilir mi bu?
önceki gebelikteki gibi göğüs ağrısı vs. de yok. kimyasal gebelik geçiriyor olabilir miyim? Internette baktığımda da bir haftaya kadar gecikmeler olabileceği yazıyor. yarın kan testi yaptırmayı düşünüyorum.

P
Peki sonrasında gebelik oldumu ne kadar süre sonra oldu canım

Peki sonrasında gebelik oldumu ne kadar süre sonra oldu canım
Canım ben de kimyasal gebelik geçirdim, umut olmak için yazıyorum. 6 Şubat'ta kanamam başladı normalde reglim 24-25 arasıdır. Bir gün geciktim iki gün geciktim derken test yapayım dedim, aslında hamile olduğumu pek sanmıyordum çünkü kimyasal gebelikten sonra adet gecikmesi yaşayan çok kişi var, test yaptım ve kıpkırmızı çift çizgi çıktı, kan testi verdim 356'dı😇

Canım ben de kimyasal gebelik geçirdim, umut olmak için yazıyorum. 6 Şubat'ta kanamam başladı normalde reglim 24-25 arasıdır. Bir gün geciktim iki gün geciktim derken test yapayım dedim, aslında hamile olduğumu pek sanmıyordum çünkü kimyasal gebelikten sonra adet gecikmesi yaşayan çok kişi var, test yaptım ve kıpkırmızı çift çizgi çıktı, kan testi verdim 356'dı😇
Yaa ne güzel darısı bize inşallah canım

X