kimyasal gebelik

pinrlpr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2024
5
0
25
Arkadaşlar merhaba bi konuda fikirlerinize ihtiyacım var . aralık ayının sonlarında beta 106 olarak hamile olduğumu öğrendim değerlerim 2 günde bir iki katına çıkmıyordu ama artıyordu 4-5 gün sonra kanamam başladı bi kaç gün sonrada işaret parmağı büyüklüğünde ve uzunluğunda et parçası düşürdüm kasıklarımda sancılarda vardı parça düşürdükten sonra ni rahatlama oldu acile kan vermeye gittim değerim düşmemiş kan pıhtısır dediler ama o kan pıhtısı değildi beyaz et parçasıydı neyse kan verdim haftada bir değerlerim 1 e kadar sıfırlandı kanamam 14 gün aralıksız sürdü 1 hafta sonra ilişkiden sonra tekrar lekelenme şeklinde başladı 5 gün falan sürdü bitti adet tarihimde normal adetimi gördüm 1 hafta sonra tekrar ilişki sonrası kanamam başladı sizce ben normal düşükmü yaptım tabi doktorlar keseyi görmeden kimyasal diyolar bu kanamalar normalmidir bu kadar uzun sürmesi çevremdekiler lohusa olabilirsin diyolar ama anlam veremedim birde hep ilişki sonrası tekrar kanama yaşayınca bilemedim yani ne yaşadığımı başına gelen varmı bu şekildee

X