Kına Gecesi Kına gecem hakkında herşey; lavanta keseleri,kıyafetler,mekan,organizasyon...

tatlicady

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2010
601
16
Kızlar evleneli 6 ay oldu ama tembellikten bir türlü sizinle paylaşamadım:KK1: umarım beğenirsiniz ve size de fikir vermiş olurum.

Sonunda bütün detayları sizinle paylaşıyorum

Kınada önce kırmızı bir kıyafet giydim. Çıkışı evli mutlu çocuklu şarkısıyla yaptım. organizasyon grubundaki kızlarla birlikte tef çalarak salona girdik ve tabiki dans... sonra misafirlerde bize eşlik etti...ve dans

kıyafetim bu, fakat içindeki ben değilim.yalnız kıyafetin içine tarlatan da giydim, resimdeki tarlatansız hali
$kırmızı elbisem.jpg
kınada yaptırdığım saç modeli ve kına tacım(resimdeki ben değilim)
$kınadaki saçım.jpg $kına tacım.jpg

Pistte oynayan herkese kırmızı shakira kemerleri,kırımızı halay mendilleri ve renk renk tefler dağıtıldı
$shakira kemeri.jpg $tefler.jpg

Kına yakma zamanı geldiğinde ise ben mor ve fuşya renkli hürrem kaftanı giydim,kendi başlığı ve örtüsü vardı(hatice sultanın düğününde giydiği başlık tarzındaydı). resim bu ama üst bölümünü malesef paylaşamıyorum.
$hürrem kaftan.jpg
kıyafetin üst kısmı ise hürremin bu kıyafetine benziyordu
$hurrem.jpg

sonra kına yakma zamanında ise bütün arkadaşlarıma anlaştığım şirket kaftan dağıttı. bende kırmızı kına taçları almıştım. arkadaşlarım onları giydi. sonra kızlarla birlikte yüksek yüksek tepeler eşiliğinde çıkış yaptık. ben süslenmiş sandalyeme oturdum. beni ağlatma çabalarında söylenen türkü ve ilahiler başarısız oldu ve 2 çok sevdiğim insan kınamı yaktılar...ve gene dans...
kızlara dağıtılan kaftanlar ve anlaştığım organizasyon grubundaki kızlarla ben
$arkadaşlara kaftanlar.jpg $kınada kızlarla.jpg

kına yakıldıktan sonra takı takmak isteyenler yanıma geldiler ve takılarını taktılar.sonra kına hediyelerim dağıtıldı.
kına konseptine göre herşeyini kendim seçip yaptırdığım lavanta keselerim
$lavanta keselerim.jpg
kına keselerimin içine ise altın görünümündeki çikolatalardan koydum
$kına altın keseleri.jpg
ve tabiki kuruyemiş, altın renkli keselerde kuruyemiş dağıtıldı ama resmi yok hepsi yendi bittti:KK9:

herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen ben. kınamdaki renklere göre kına sepetleri yaptırdım.bu sepetlerle hediyeler dağıtıldı.
kırmızı lavanta keselerimle aynı kumaştan kırmızı sepetim
$kırmızı sepetim.jpg
kaftanımdaki mor ve fuşya renginde mor sepetim
$mor sepetim.jpg
nikah şekerlerim için yaptırdığım kınada kuruyemişlerin dağıtıldığı krem sepetim
$beyaz sepetim.jpg

buda kınamın yapıldığı salonun resmi
$kına mekanım.jpg
buarada salonda ses sistemi yoktu ben ses sitemi ve bayan dj ayarladım. kendim bir liste yaptım ve özellikle istediğim şarkılar çalındı.

ve hediyelerimin resimleri
$kına hediyelerim.jpg

kına gecem sorunsuz geçti çok şükür. o güne kadar herşeye koşturmuştum, o gün akışına bıraktım ve bütün stresimi attım.hiçbirşeye kafamı yormadım organizasyon şirketindeki kızlar herşeyi ayarladı.tavsiyem yanınızda tecrübeli işinize yarayacak bir arkadaş bulundurmanız.

benden bu kadar:KK55:

Son düzenleme:
Her şey çok güzel görünüyor öncelikle tebrik ederim:KK34:

Acaba mekan neresi? Ben de Eylül ayı için Ankara'da nişan mekanı bakıyorum da..:44:

mekanı ne kadara tutdgunu sorabilirmiyim ? herşeyn çok güzel olmuş birde istanbulun neresi

Canım 6 ay geçmiş düğünden keşke kendi resimlerini paylaşsaydınn daha hoş olurdu :KK34:

Canım 6 ay geçmiş düğünden keşke kendi resimlerini paylaşsaydınn daha hoş olurdu :KK34:

Kınam bayanlar arasında oldu. kıyafetlerim açıktı ve bende kapalı olduğum için malesef kendi resimlerimi paylaşamıyorum. ama bütün resimleri ben çektim diyebilirim.

lavanta keselerini nereden buldunuz acaba çok hoş olmuş birde para çikolatalarını?

canım lavanta keselerini cok begendım nerden alabılırım acaba ınternetten mı sıparıs verdın yardımcı olursan cok sevınırım bır de bu bayan dj yı banada tavsıye edermısın kım oldugunu benımde ses sıstemıne ıhtıyacım var aynı zamandada bende kapalıyım o yüzden bayanlar arasında olcagından her sey 4/4 lük olsun istiyorum...Organizasyon sırketının adı ne onlarada ulasmak isterim yardımcı olursan cok sevınırm

lavanta keselerini nereden buldunuz acaba çok hoş olmuş birde para çikolatalarını?

lavanta keselerimin kumasini ve brosunu kendim sectim. bu tarz el isi yapan bir is yerine yaptirdim. altin cikolatalari koydugum keseler kinayla birlikte satiliyordu' altinlarida metrodan aldim 75lik olarak satiliyordu

canım lavanta keselerini cok begendım nerden alabılırım acaba ınternetten mı sıparıs verdın yardımcı olursan cok sevınırım bır de bu bayan dj yı banada tavsıye edermısın kım oldugunu benımde ses sıstemıne ıhtıyacım var aynı zamandada bende kapalıyım o yüzden bayanlar arasında olcagından her sey 4/4 lük olsun istiyorum...Organizasyon sırketının adı ne onlarada ulasmak isterim yardımcı olursan cok sevınırm

tabiki yardimci olurum. lavanta keselerinin kumasini ve brosunu kendim sectim. sonrada yaptirdim. eger istersen yapan kisinin telini veririm cnm .arama motoruna kina organizasyon yazarsan direk sirketin sayfasi cikiyor zaten. sayfanin adi da kina organizasyon. bayan dj yide burdan buldum.

bende mukemmeliyetciyim.cok sukur cok guzel gecti

umarim seninde herseyin cok gusel olur

Canım kaftanı nerden aldın veya kiraladın?
Bende ekimde evlenicem Hürrem kaftanı arayışındayım:KK43:

Kızlar evleneli 6 ay oldu ama tembellikten bir türlü sizinle paylaşamadım:KK1: umarım beğenirsiniz ve size de fikir vermiş olurum.

Sonunda bütün detayları sizinle paylaşıyorum

Kınada önce kırmızı bir kıyafet giydim. Çıkışı evli mutlu çocuklu şarkısıyla yaptım. organizasyon grubundaki kızlarla birlikte tef çalarak salona girdik ve tabiki dans... sonra misafirlerde bize eşlik etti...ve dans

kıyafetim bu, fakat içindeki ben değilim.yalnız kıyafetin içine tarlatan da giydim, resimdeki tarlatansız hali
Eki Görüntüle 398093
kınada yaptırdığım saç modeli ve kına tacım(resimdeki ben değilim)
Eki Görüntüle 398147 Eki Görüntüle 398149

Pistte oynayan herkese kırmızı shakira kemerleri,kırımızı halay mendilleri ve renk renk tefler dağıtıldı
Eki Görüntüle 398095 Eki Görüntüle 398096

Kına yakma zamanı geldiğinde ise ben mor ve fuşya renkli hürrem kaftanı giydim,kendi başlığı ve örtüsü vardı(hatice sultanın düğününde giydiği başlık tarzındaydı). resim bu ama üst bölümünü malesef paylaşamıyorum.
Eki Görüntüle 398098
kıyafetin üst kısmı ise hürremin bu kıyafetine benziyordu
Eki Görüntüle 398099

sonra kına yakma zamanında ise bütün arkadaşlarıma anlaştığım şirket kaftan dağıttı. bende kırmızı kına taçları almıştım. arkadaşlarım onları giydi. sonra kızlarla birlikte yüksek yüksek tepeler eşiliğinde çıkış yaptık. ben süslenmiş sandalyeme oturdum. beni ağlatma çabalarında söylenen türkü ve ilahiler başarısız oldu ve 2 çok sevdiğim insan kınamı yaktılar...ve gene dans...
kızlara dağıtılan kaftanlar ve anlaştığım organizasyon grubundaki kızlarla ben
Eki Görüntüle 398108 Eki Görüntüle 398111

kına yakıldıktan sonra takı takmak isteyenler yanıma geldiler ve takılarını taktılar.sonra kına hediyelerim dağıtıldı.
kına konseptine göre herşeyini kendim seçip yaptırdığım lavanta keselerim
Eki Görüntüle 398113
kına keselerimin içine ise altın görünümündeki çikolatalardan koydum
Eki Görüntüle 398114
ve tabiki kuruyemiş, altın renkli keselerde kuruyemiş dağıtıldı ama resmi yok hepsi yendi bittti:KK9:

herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen ben. kınamdaki renklere göre kına sepetleri yaptırdım.bu sepetlerle hediyeler dağıtıldı.
kırmızı lavanta keselerimle aynı kumaştan kırmızı sepetim
Eki Görüntüle 398116
kaftanımdaki mor ve fuşya renginde mor sepetim
Eki Görüntüle 398117
nikah şekerlerim için yaptırdığım kınada kuruyemişlerin dağıtıldığı krem sepetim
Eki Görüntüle 398118

buda kınamın yapıldığı salonun resmi
Eki Görüntüle 398120
buarada salonda ses sistemi yoktu ben ses sitemi ve bayan dj ayarladım. kendim bir liste yaptım ve özellikle istediğim şarkılar çalındı.

ve hediyelerimin resimleri
Eki Görüntüle 398121

kına gecem sorunsuz geçti çok şükür. o güne kadar herşeye koşturmuştum, o gün akışına bıraktım ve bütün stresimi attım.hiçbirşeye kafamı yormadım organizasyon şirketindeki kızlar herşeyi ayarladı.tavsiyem yanınızda tecrübeli işinize yarayacak bir arkadaş bulundurmanız.

benden bu kadar:KK55:

bu kaftan çok güzelmiş.kiralamayı düşünür müsün? fiyat ne olur

Hayırlı olsun! Herşey çok güzel olmuş!
Arkadaşlarınında kaftan giymeleri güzel fikir!
Keseleri bende beğendim!

özelden mesaj atamıyorum ama kınan ıcın hangi organızasyon şirketıyle anlaştın ve yaklasık ne kadar tuttu aceba bunlar

X