Kına Gecesi İçin Fikrinizi Alabilir miyim ?

Anti Depresan

☁ ATATÜRK ☁
Pro Üye
Anneler Kulübü
23 Temmuz 2014
5.359
17.586
Benim Nisan'da düğünüm olacak ve nişanlım İzmir'de olduğu için düğün orada olacak..Bende kınamı memleketimde yapmak istiyorum tüm akrabalarım orada..Ve kararımız netleşti bu şekilde olacak..Size sormak istediğim şey şu.

1. Mahallede kına gecesi olacak çıkmaz sokak olduğu için müsait bir alanı var.Fakat şimdiden tereddütlerim var ya yağmur yağarsa felan diye. Nasıl bir önlem alabilirim isterseniz temsili bir fotoğrafla mahallemin nasıl olduğunu gösteriyim. Burası gibi tabi kaldırımsız ve bir kaç metre daha geniş..

2. Sorunum ise konsept olarak yani farklılık olarak neler yapılabilir mahalle düğününde..Düğün salonu tercih etmedim burası küçük bir yer olduğu için malesef salonları çok kasvetli.Biraz eğlenceli bir kınam olsun istiyorum gelenekler görenekler varmı bildiğiniz uygulayabileceğimiz.. ? Fazla bilgi sahibi değilim internetten araştırdıklarım kadarıylada hep aynı şeyler var sizlerin yaptıkları değişik fikirleriniz varsa bana sunarsanız memnun kalırım..

Memleketiniz neresi bilmiyorum ama kınayı daha eğlenceli hale getirmek için organizayon şirketleri var bu iş için onlarla görüşebilirsiniz diye düüşünüyorum yada internetten kına organizayonlarında neler yapılabildiğine bakabilirsiniz. Benim bildiklerim. Kına Ekibi hint kınası kaftanlar daha daha niceleri :)

Memleketiniz neresi bilmiyorum ama kınayı daha eğlenceli hale getirmek için organizayon şirketleri var bu iş için onlarla görüşebilirsiniz diye düüşünüyorum yada internetten kına organizayonlarında neler yapılabildiğine bakabilirsiniz. Benim bildiklerim. Kına Ekibi hint kınası kaftanlar daha daha niceleri :)

Teşekkür ederim araştırdım fakat hep aynı şeyleri gördüm organize için malesef sizler dısında kimseden destek alamayacağım. : )

X