Kiraci sorunu

Altut

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mart 2024
24
4
30
Bizim ev istinlar ediliyor ama 5 seneye kadar yikilmaz dendi bende o evden tasindim kiraya ciktim evimide kiraya verdim lakin kiraya verirken cok durust oldum bizim ev tepede oldugu icin akrep var cevrede bir kere evde dahi gormustum ve bunu dahi kiracaya soyledim ki başım ağrımasın. Ev sobali ve sobayi dahi biraktim ve gelecek kiseye bak benim kredi borclarim var risk alarak cikacam senden aldığım kirayla gecinecem ve burasi yikilacak o yuzden bir çivi bile cakmak istemiyoruz boya yapmadik yapmayiz geldiler 3 saat oturdular kabul ettiler. Oturali 20 gun oldu kapi yaptir cok kotu koku geliyor diyor ve o koku bende yoktu actirin kanali diyoruz ek kapi niye yaptiralim tuvalete zaten geldiniz gordunuz ve ben ablaya girme bak tepede senun cocugun küçük dedim yok dedi idare edecem bir yil dedi. Simdi ariyor kira vermem alt komsu 4 bin veriyor bende 4 bin verecem diyir. Bende gecen senenin kiracisi o ve adam daha zam yapmadi ve bizi ilgilendirmez dedim ama hergun ariyor nasıl bagiriyor illa yapacaksin aşiretiz biz kocasida kocami ariyor 40 bin verin çıkalım diyor ve oda yoksa cok kotu seylet olacak diyor ne yapacagimizi sasirdik rahata erelim dedik manevi ama bizi perisan ettiler. Avukatimix vardi ama oda dönüş yapmiyor. Bu konularda bilgisi olan varmu ne yapabiliriz

avukatınıza danışma ücreti öderseniz ve mesai saatlerinde görüşme ayarlarsanız eminim dönüş yapar ve bilgilendirir.

avukatınıza danışma ücreti öderseniz ve mesai saatlerinde görüşme ayarlarsanız eminim dönüş yapar ve bilgilendirir.
Mesai saatlerinde aradik ama henuz ucret odemedik. Avukat sıkmayın 6 ay surecek peyder peyi verebilirsiniz dedi acelesi yok evinizi taşıyın rahatlayin dedi ama daha 1 ay oldu simdi cevap vermedi

Ama haklisiniz ücret konusunda galiba ama açsa bir iban verirse yada şu saat müsait olurum dese

X