Kıskandım,haksız mıyım ?

Anlattıklarında kıskanılacak birşey yok da ben, siz karı koca sabahlara kadar eğlenirken 5 yaşındaki çocuğun evde kiminle kaldığını merak ettim.

Bende kıskanırdım .
Hatta orada o arkadaşla yer değişirdim .
10 Sene aldatmamış şimdi mi aldatacak türü mesajlar var ama 10 sene bu adam sizin dibinizden ayrılmamış o gece neden ayrılmış .
Sinir bozucu . :26:

Büyütüyorsun ama su var erkekler güzel bayanlara karsi zaafı oluyor. Kotu niyetli oldugunu sanmam ama 30yasindaki bir erkege o yasta bir bayanin cekici gelmemesi imkansiz.sokakta bile nası bakiyorlar yani.ama dedigim gibi seni sevdigini düşünüyorum

Anlattıklarında kıskanılacak birşey yok da ben, siz karı koca sabahlara kadar eğlenirken 5 yaşındaki çocuğun evde kiminle kaldığını merak ettim.

çok güzel bir yere değinmişsin.. benim de aklıma hemen bu geldi :)
eşine güveniyosan fazla büyütme bence konu sahibi.. ama içine kurt düştüyse kızla pek aynı ortama girme derim..

3. sayfada kaldım bilmiyorum yaptın mı ama özür dile bu sefer gönlünü almak için sen organizasyon yap, yazık adama yaa :KK9:

Hem kızı siz götürüyosunuz,hemde kıskanıyosunuz

kıskanacağınızı düşündüğünüz kızı davet etmeniz bana çok saçma geldi.
açıkcası kıza üzüldüm arkasından böyle konustuğunuzu duysa size söyleceği şeyi merak ettim.
Eğlenmeye gittiğiniz yer size zindan olmuş

Hemen merakınızı gidereyim o zaman. Oğlumu akşamları 9-9 buçuk gibi yatırırım , o uyumadan önce babaannesi gelir , yani oğlum gece uyanırsa babaannesinin olduğunu ve bizim dışarı çıkacağımızı bilerek yatar o akşam,gittiğimiz mekanda müzik , 22:30 - 23:00 gibi başlar. Biz o saatlerde gideriz ve her seferinde de sabahlara kadar kalmayız çift olarak gidersek , eşim sabah erken kalkmak zorunda çünkü. Ama ben arkadaşlarımla kız kıza çıktığımda 3-4 ü bulur eve gelmem, ayda 1-2 kere böyle çıkarım. Ama olay günü :) en yakın arkadaşımla yemek yiyeceğimiz için , ben 19:30 da çıktım evden , oğlum babaannesi ve babası ile kaldı, oğlum uyuduktan sonrada eşim çıktı ve bize katıldılar . Sanırım yeterince açıklayıcı oldu, çünkü oğlumuzu ihmal ediyormuşuz izlenimini yaratmanız beni biraz kırdı

Son düzenleme:
Hem kızı siz götürüyosunuz,hemde kıskanıyosunuz

kıskanacağınızı düşündüğünüz kızı davet etmeniz bana çok saçma geldi.
açıkcası kıza üzüldüm arkasından böyle konustuğunuzu duysa size söyleceği şeyi merak ettim.
Eğlenmeye gittiğiniz yer size zindan olmuş

Kızı ben davet etmedim, arkadaşımın arkadaşı ve benim haberim yoktu kızın geleceğinden.kaldı ki arkasından kötü birşey konuşmuyorum, arada kaçırmış olabilirsiniz, " kızın zaten birşeyden haberi yok, efendi efendi oturdu gitti, çok sevimli, güzel bir kız, kanım kaynadı , sonra da görüşebilirim diye " düşündüm dedim. Ben acaba eşim mi birşey hissetti , yoksa ben mi abartıyorum diye sordum,kızın genç ve güzel olması kendimi kötü hissettirdi . Kızın üzüleceği birşey söylemediğim için, siz de boş yere kız için üzülüp, tatlı canınızı sıkmayın

Kızı ben davet etmedim, arkadaşımın arkadaşı ve benim haberim yoktu kızın geleceğinden.kaldı ki arkasından kötü birşey konuşmuyorum, arada kaçırmış olabilirsiniz, " kızın zaten birşeyden haberi yok, efendi efendi oturdu gitti, çok sevimli, güzel bir kız, kanım kaynadı , sonra da görüşebilirim diye " düşündüm dedim. Ben acaba eşim mi birşey hissetti , yoksa ben mi abartıyorum diye sordum,kızın genç ve güzel olması kendimi kötü hissettirdi . Kızın üzüleceği birşey söylemediğim için, siz de boş yere kız için üzülüp, tatlı canınızı sıkmayın

merak etmeyin görüşmeyi düşündüğünüz kişiyle bu saatten sonra görüşmessiniz,kıskandığınız kızın evinize gelmesini istemessiniz
özellikle tekrardan eşinle karşılaşması sizi yıpratır.
bu arada ben niye canımı sıkayım sıkması gereken kişi sizsiniz,zaten baya sıkmışınız o güzel canınızı

eşin o kızdan gözünü alamadım sandımdı bende adam bakmamış bıle adam anlattıklarına göre dortdortluk bır eşmiş ne dıye agzının tadını kacırıyosun ki?

Şimdi insan kalbine engel olamaz elbet içinde çocuksu bir kıskançlık patlak verir de eşinizin günahını almışsınız
Tatlı dille belirtseydiniz daha hoş olabilirdi hem arkadaşınız doğru söylemiş siz neden gitmediniz ki yanına?
Ben olsam öyle yapardım.
Bir de kız evliymiş sanırım, bir şey olacağını sanmıyorum burdan :KK52:

kadınız kıskanabilirsiniz ama şöyle düşünün dışarıda güzeller nice.
demek ki eşiniz kendi güzelini,kalbine yakışanı bulmuş ki evli sizinle ve belli ki seviyor.

iyi düşünün, erkekler bir ortamda kendini belli etmeyi sever oda öyle bir anına denk gelmiştir.

Allah bozmasın yuvanızı :KK16:

X