Kisti olan arkadaşlar yardımcı olur musunuz ? Kist mi bebek mi?

Birisi36

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2024
66
31
35
22 Eylül'de birlikteliğim oldu ve şüphelerim üzerine 26 Aralık'ta kan testi verdim negatif, 30 dan fazla idrar testi yaptım negatif, adet oluyorum her ay düzenli ama kanamalarim genelde 6 gün olurdu şu an dört beş güne düştü. Bir de elimi karnıma koydugumda kitle hissediyorum ve bazen sol tarafta, bazen sağ tarafta, bazen göbeğimin üstünde hissediyorum ve bu kitleden kalp atımı hissi alıyorum. Sorum şu kist varsa elle hissedilir mi ve kist hareket eder mi? Yoksa bunkadar teste rağmen hamile olma ihtimalim var mı?

Bende bu ay geciktim sizin olduğu günlerde oldu bilgim yok ama kan testi verin gecikme olduğunda daha doğru oluyor erken yapmışsınız yarın yetişirsem bende yaptırıcam regl 1 mart sizinki ne zaman göğüs ağrısı kramhp gaz sancısı çekiyorum

Bende bu ay geciktim sizin olduğu günlerde oldu bilgim yok ama kan testi verin gecikme olduğunda daha doğru oluyor erken yapmışsınız yarın yetişirsem bende yaptırıcam regl 1 mart sizinki ne zaman göğüs ağrısı kramhp gaz sancısı çekiyorum
10 Mart benim. 22 eylül yani 6 ay öncesinden. Bahsediyorum nasıl erken yapmışım anlamadım. Eylül'de birlikteligim oldu Aralık'ta kan testi verdim erken mi yanı. ?? Ayrıca kist var mı sizde?? Kistte ele gelen kitle oluyo mu

Kistte ele gelen kitle olması için hem rahim dışında olan bir kitle olması lazım hem de çok büyümesi lazım.

Gebelikte de bebek hissedilecek boyuta gelmeden bir sağda bir solda ele gelmez. Kalp atımını falan elle hissedemezsiniz.

Söylediklerinizden ikisinin de olduğunu düşünmüyorum. Kist, miyom tarzı bir şey çıksa da bu söylediğiniz şikayetlerden bağımsız olarak çıkar.

??

Kistte ele gelen kitle olması için hem rahim dışında olan bir kitle olması lazım hem de çok büyümesi lazım.

Gebelikte de bebek hissedilecek boyuta gelmeden bir sağda bir solda ele gelmez. Kalp atımını falan elle hissedemezsiniz.

Söylediklerinizden ikisinin de olduğunu düşünmüyorum. Kist, miyom tarzı bir şey çıksa da bu söylediğiniz şikayetlerden bağımsız olarak çıkar.
Çok teşekkür ederim ❤️

X