Kızlaaaarrr erken gebelik testi acil bakar mısınızzzzz?

Coooook erken yapmışsın testi ama belli olmaz. Ben de senin gibi aşırı heyecan yapıp sürekli araştırma yapıyordum ilk ay olmadı , ikinci ay hiç bakmadım belirtim bile yok kesin regl olucam dedim bugün hamile olduğumu öğrendim. Umarım sana da nasip olur bu süreçte hiç stres yapma. Ben ovulasyon trsti ve hayıt tohumu kullandım ikinci ay bu arada.
Bende hayıt tohumu aldım ama siz nasıl kullandınız acaba

Kızlar daha önce de yazmıştım kan testi veremiyorum adetime 12 gün var bugün dayanamayıp tekrar test yaptım yine saç teli kadar ince silik bı çizgi çıktı sizce test yapmak için çok mu acele ediyom ama kullanmam gereken antibiyotik ilaçlarım var onları bıraktım o yüzden korkuyorum yoksa tekrar basliycam ilaçlara ilk hamileliğim olucak o yüzden bu kadar pinpirikliyim deli gibi araştırıyorum heyecanımdan dolayı kusura bakmayın şimdiden teşekkürlerEki Görüntüle 3394435
Canım adete 12 gün kala daha anca yumurtlama dönemindesindir muhtemelen. Reglden hemen sonra falan yumurtlamaydıysan tabi. İnş olur bi 2-3 kala yap regle

Oldum ama normalde 5 gün sürer reglim bu sefer 3 gün sürdü ve çok açık renkteydi kesildi tekrar oldu acaba başka biseymiydi bilmiyom cahil gibi gözüktüm galiba biraz aslında herşeyi çok araştırır öğrenirim 😂
Estafurullah hepimizde heyecandan öyleyiz ☺️ olabilir de canım o zaman diğer testlerini de gördüm sen 1 hafta sonra bi kan ver bence inş gönlünden geçen olur 💕

X