KIZLAR ACİL!!

honeybear_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2024
18
2
27
Merhaba,

Yumurtlama tarihimden 1 gun sonra nişanlımla ilişkiye girdik ve bu sırada kondom patladı… Ben farkeder farketmez kalktım ve ardından o bosalma yasadı ve ben korktum bana bir şey bulaşyı mı diye. Bana bir şey boşalmadığından emin ama ne olur ne olmaz ilişkiden 20 dk sonra ella alıp içtim. Şu an sorun şu ki reglim 8 gun gecti. Gecikmenin 4. ve 6. günü hamilelik testi yaptım, ikisi de negatif çıktı ama hala içim rahat değil olamıyorum. Olsa çıkar mıydı sizce? Ve neredeyse 10 gundur regl belirtileri veriyorum göğüs hassasiyeti hariç. Vücudum şişkinlikten patlamak üzere deliricem. Geçen ay da kulladığım bir antidepresan yüzünden galaktore oldum ve ilacı bıraktım. Lütfen yardımcı olun

Bilgili bir arkadaşım var mı bu konuda destek…
Canım için rahat olacaksa kan ver , test yalancı sonuç verebilir içine boş. Olmasa bile korunmadız ilişki yaşamışsın Ella kullanmışsın ama bu riskli bu yüzden olma ihtimalinde var kan ver netleştir regl gecikmesi Ella içtiğin içinde olabilir hepsi bir şüphe kan ver netleştir yada tekrar test yap

Ella içmişsin test negatif adet muhtemelen stressden gecikti merak etme yoktur bişey

Merhaba,

Yumurtlama tarihimden 1 gun sonra nişanlımla ilişkiye girdik ve bu sırada kondom patladı… Ben farkeder farketmez kalktım ve ardından o bosalma yasadı ve ben korktum bana bir şey bulaşyı mı diye. Bana bir şey boşalmadığından emin ama ne olur ne olmaz ilişkiden 20 dk sonra ella alıp içtim. Şu an sorun şu ki reglim 8 gun gecti. Gecikmenin 4. ve 6. günü hamilelik testi yaptım, ikisi de negatif çıktı ama hala içim rahat değil olamıyorum. Olsa çıkar mıydı sizce? Ve neredeyse 10 gundur regl belirtileri veriyorum göğüs hassasiyeti hariç. Vücudum şişkinlikten patlamak üzere deliricem. Geçen ay da kulladığım bir antidepresan yüzünden galaktore oldum ve ilacı bıraktım. Lütfen yardımcı olun
Ertesi gün hapları çok güçlüdür olan yumurtanın aktifliğini engeller döllenmiş yumurtanın sağlıksız gelişmesine ve düşük olmasına sebep olur siz hemen içmişsiniz yumurtanız aktifliğini yitirmiştir gebelik ihtimali sıfır. Bu haplar içildiği o ayın adetini geciktirir bu yüzden gecikme çok normal. Stres yapmaya devam ederseniz daha geç olursunuz. Gebelik ihtimali sıfır da sıfır. İçiniz rahat olsun bundan sonraki süreçte de döllenme olması mümkün değil

X