Kızlar düşük mü yaptım ?

CerkesMaria

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2024
244
76
34
Kızlar pembemsi içinde kahverengiler olan bir pıhtı grldi hastaneye gittim iğne vurdular şimdi düşük mu bu bir daha kanama gelmedi sadece gelen bu? 7 haftalık hamileyim

Kızlar pembemsi içinde kahverengiler olan bir pıhtı grldi hastaneye gittim iğne vurdular şimdi düşük mu bu bir daha kanama gelmedi sadece gelen bu? 7 haftalık hamileyim
Düşük olsa burda yazmaya mecalin olmaz öyle kolay bir şey değil canım. Düşük tehliken vardır kanama alanı olmuştur kese etrafında doltor bakıp söyler zaten. Yat dinlen. İgne verdilerse pnu ol

Düşük olsa burda yazmaya mecalin olmaz öyle kolay bir şey değil canım. Düşük tehliken vardır kanama alanı olmuştur kese etrafında doltor bakıp söyler zaten. Yat dinlen. İgne verdilerse pnu ol
Buraya yazmadan önce gittim hastaneye iğne vurdular inşallah iyidir bebeğim birazdan Kontrole gidicem

Düşük olsa Dr soylerdi zatn. Ignede yapmazdi. Insallah bir sey olmaz saglikla al bebisini. Kalp atisi duyuldumu. Ama Düşük tehliken var bide pıhtı diyorsun riskli yat dinlen Insallah bir sey olmaz

Geçmiş olsun bende 2 kere düşük yaptim. Bir tanede 2 günlük bebegimi kaybettim. Düşükler onun yaninda hiç bişey. Demekki hayirlisi buymuş. Yeniden nasip olur insallah sanada 🤲
O kadar uzuldum ki
Basınız sagolsun ne desek bombos
Neden öldü ıkı gunluk bebegınız

O kadar uzuldum ki
Basınız sagolsun ne desek bombos
Neden öldü ıkı gunluk bebegınız
Normal dogumda oksijensiz kaldigi için iri dogumdu bebegim ve basi zorlandi.
Teşekkür ederim gerçekten bom boş.
Ama yeni dogum yaptim 38 günlük bebegim var 😍 çok şükür 🤲

X