Kızlar lütfen akıl verin, geç döllenme olabilir mi ?

Bir sürü belirti yaşamama rağmen maalesef adet gecikmesinin 15. Günü regl oldum kızlar işte kasık ağrıları göğüs hassasiyet i göğüs ucu hassasiyeti sürekli acıkma gibi gibi bir sürü belirti yaşadım demek ki bu belirtilere takılmamak gerekiyor
Üzüldüm. Umarım en kısa sürede hayırlısı olur.Şimdi yaptm sizce var mı

Eklentiler

• 20230804_211052.jpg
    20230804_211052.jpg
    27,8 KB · Görüntüleme: 272
  • 20230804_210940.jpg
    20230804_210940.jpg
    24,2 KB · Görüntüleme: 249
Arkadaşlar merhaba . Ben 6 gün önce test yaptım pozitif çıktı . Daha sonra kan tahlili verdim 315 çıktı beta değerim. 2. Verdiğimde 512 3. Verdiğimde ise 635 çıktı yani beklenen artış olmadı . Yumurta çatlamış ama kese yok . Doktor dış gebelikten şüpheleniyor. Böyle bir durum yaşayan var mı aranızda . Çok korkuyorum 🥺

GAG-1691250556839.jpg
Ben 10 temmuzda kimyasal gebelik yaşadım kanamam 6 gün sürdü 7 gün korumasız ilişkiler oldu adet hala olmadım normalde 29u olurdu düzenlidir hep kimyasalda adet gecikmesinin 3. Gunu kan vetest yaptim negatifti 6.gün test ve kan verdim pozitifti suan 7 gun oldu test yaptım kan verdim 4. Gün negatifti acaba gec döllenmemi kasık bel bacak mide agrisi var goguslerim hassas ama yumusak ve kenarlarinda minik sivilce var ucları pembe kahve rengiye dogru gidiyor ara ara vajinamda kasıklarimda batma hissi oluyor 17agustos kadin doğuma randevum var ama ozamana kadar merak icerisindeyim sizce gebelik varmıdır test yaptim bugun negatif gibi ama cok cok az bi hayalet cizgi var

Kızlar selam adet gecikmesinin 6. Günü bugün. 4. Gün gebelik testi negatif çıktı. Bu şekilde yaşayıp hamile olduğunu daha sonradan öğrenen var mı. Ara ara kasık ağrım oluyor göğüs uçlarım da da acıma var 🙄
8. Gun benimde ayni seyler var test attim konusmaya bakarmisiniz gebelik varmi siz hamilemisiniz ogrendinizmi

Eki Görüntüle 3282751 Ben 10 temmuzda kimyasal gebelik yaşadım kanamam 6 gün sürdü 7 gün korumasız ilişkiler oldu adet hala olmadım normalde 29u olurdu düzenlidir hep kimyasalda adet gecikmesinin 3. Gunu kan vetest yaptim negatifti 6.gün test ve kan verdim pozitifti suan 7 gun oldu test yaptım kan verdim 4. Gün negatifti acaba gec döllenmemi kasık bel bacak mide agrisi var goguslerim hassas ama yumusak ve kenarlarinda minik sivilce var ucları pembe kahve rengiye dogru gidiyor ara ara vajinamda kasıklarimda batma hissi oluyor 17agustos kadin doğuma randevum var ama ozamana kadar merak icerisindeyim sizce gebelik varmıdır test yaptim bugun negatif gibi ama cok cok az bi hayalet cizgi var
Canım ne durumdasın Dr randevuna daha varmış ama.. Bi gelişme var mı aynı durumdayim

Bugun yine beta verdim iki gun once 26,34 dü şuan 56,68 olmus iyimi?
Bence gayet iyi düşmemiş bu iyi bisey gebeliği kesinleştirme bu sonuç hayırlı olsun ♥️ artış da yüzde 50 ve üstü artması gerekiyor bu da okey. Allah sağlıkla devam ettirip kucağına almayı nasip etsin inşallah 🌺

Arkadaşlar merhaba . Ben 6 gün önce test yaptım pozitif çıktı . Daha sonra kan tahlili verdim 315 çıktı beta değerim. 2. Verdiğimde 512 3. Verdiğimde ise 635 çıktı yani beklenen artış olmadı . Yumurta çatlamış ama kese yok . Doktor dış gebelikten şüpheleniyor. Böyle bir durum yaşayan var mı aranızda . Çok korkuyorum 🥺
Benim de bir gebeliğim böyleydi. Değerler düzenli artmıyordu. Doktor dış gebelikten şüphelendi. Ancak sonrasında kese gözüktü ama 8 haftalıkken düşük yaptım. Doktor sağlıksız bir gebelik olduğu için dedi.

Benim de bir gebeliğim böyleydi. Değerler düzenli artmıyordu. Doktor dış gebelikten şüphelendi. Ancak sonrasında kese gözüktü ama 8 haftalıkken düşük yaptım. Doktor sağlıksız bir gebelik olduğu için dedii
Vajinal
Benim de bir gebeliğim böyleydi. Değerler düzenli artmıyordu. Doktor dış gebelikten şüphelendi. Ancak sonrasında kese gözüktü ama 8 haftalıkken düşük yaptım. Doktor sağlıksız bir gebelik olduğu için dedi.
Ultrasonla bebek ve kalp atışı göründü fakat geçtiğimiz hafta çarşamba evde düşük yaptım 😔😔

X