Kızlar lütfen teste bakar mısınızzzz

Canım aynı durumdayım. Sürekli aynı sağlık ocağında veririm 5 kere falan verdim. <0.2 sonuç hep bu çıkardı. Regle 9 gün kala verdim. <0.6 çıktı. Bende acaba yükselir mi falan diye düşündüm ama reglimin geçmesini bekliyorum.

Kızlar dün akşam tekrar kan verdim bu sefer 0.1 çıktı değer düşmüş mü oluyor sizde yükselir mi bugün sol kasık ağrımla uyandım

Hasta mı oldun canım değerin kaç :KK43:( Amin inşallah üzülme sende
Adet oldum ama 2 gün sürdü 3.gün lekelenme geldi bitti en son kan vermiştim 0.20 çıktı bidaha da vermedim bitti adet günü de bugün normal test yaptım hiçbirley çıkmadı olmadı yani bu ay maalesef sizin

Adet oldum ama 2 gün sürdü 3.gün lekelenme geldi bitti en son kan vermiştim 0.20 çıktı bidaha da vermedim bitti adet günü de bugün normal test yaptım hiçbirley çıkmadı olmadı yani bu ay maalesef sizin
Benim adete daha 9 gün var canım dediğim gibi dün ki kanda 0.1 ama bugün inanılmaz kasık ağrısıyla uyandım sol kasık bakalım günümü bekleyeceğim herşeyin hayırlısı. 6 aydır pcos tedavi görüyordum 2 hafta önce doktorum iyileştin tam sınırda demişti bakalım bir mucize olur inşallah :)) sende sıkma canını

Benim adete daha 9 gün var canım dediğim gibi dün ki kanda 0.1 ama bugün inanılmaz kasık ağrısıyla uyandım sol kasık bakalım günümü bekleyeceğim herşeyin hayırlısı. 6 aydır pcos tedavi görüyordum 2 hafta önce doktorum iyileştin tam sınırda demişti bakalım bir mucize olur inşallah :)) sende sıkma canını
İnşallah güzel haberler alırsın bende de hafif pco var

X