KIZLAR LÜTFEN YAZAR MISINIZ HAMİLE OLABİLİR MİYİM?

esmaasci9

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2023
146
11
26
Kızlar merhaba adetime 5 gün var kasım ayının 17-18inde korunmasız ilişkiye girdim gebelik ihtimali ortaydı yumurtlamam başlamıştı. Bugün ilişkinin üstünden geçen 15. Gün gebelik oluşmuş mudur? Psikolojik olduğunu sanmıyorum ama son 3-4 gündür mide bulantısı koku hassasiyeti ve sürekli uyku hali hissediyorum. Bugün idrar testi yaptım negatif çıkı 😢 testte cıkar mıydı olsaydı?

5 gün erken zaten, öğrenenler illaki var ama 5 gün önce %75 civarı görüyor erken gebelik testleri. Gecikirseniz bi test yapın tekrar

Kızlar merhaba adetime 5 gün var kasım ayının 17-18inde korunmasız ilişkiye girdim gebelik ihtimali ortaydı yumurtlamam başlamıştı. Bugün ilişkinin üstünden geçen 15. Gün gebelik oluşmuş mudur? Psikolojik olduğunu sanmıyorum ama son 3-4 gündür mide bulantısı koku hassasiyeti ve sürekli uyku hali hissediyorum. Bugün idrar testi yaptım negatif çıkı 😢 testte cıkar mıydı olsaydı?
Erken gebelik testiyle ogrenenler kaset testlede ogrenenler var ama kimide adet gününden bir iki gün önce test yapıyor negatif adetini 2 3 gün geçince yapıyor pozitif çıkıyor demem oki adet tarihini beklemek ve bir iki günü geçmesini beklemek en doğrusu hatta çok şüphe varsa en iyisi kan testi

Regli geçikrse 1 hafta kandan hcg testi yaptırın kesin sonuç çıkar.. İdrar testine güvenmeyin bence

Daha çok erken adetinin geçmesini bekle

X