Kızlar sizce hamile miyim?

Kadın doğuma daha gitmedim gideceğim ancak şöyle bir problem var benim vücudum balon n gibi şişti anlamsızca kıyafetlerim sıkıyor kollar dahi özellikle kasik alt karın. Hadi göğüs anlafkta bu nedenacayipppbir şişkinlik var sanki 5 kilo almışm gbi

abla bu hafta regl haftam bana çok dua eder misin hamile kalmış olayım diye çok istiyorum hiç umudum kalmadı ama dualarına ihtiyacım var bu güzel haberi alayım diye bu hafta bana dua eder misin lütfen
Regl oldun mu sonuç nedir

Oldum allahtan Ümit kesilmez inşallah bu ay olur
İnşallah rabbim kısa zamanda isteyen herkese nasip etsin. Benim de yumurtam çatlayalı 9-10 gün oldu. Adetime de 8 gün var bakalım ne olacak hayırlısıyla olur inşallah

Kızlar yardımcı olurmusunuz test yaptım ilk başta silikti çok , sonrasında bekledim ve şu damlattım acaba yanlışmı diye daha da pembeleşti resmen pozitif duruyor?

Eklentiler

• IMG_20240107_114028.jpg
    IMG_20240107_114028.jpg
    29,5 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_20240107_103508.jpg
    IMG_20240107_103508.jpg
    21,3 KB · Görüntüleme: 37
Kızlar yardımcı olurmusunuz test yaptım ilk başta silikti çok , sonrasında bekledim ve şu damlattım acaba yanlışmı diye daha da pembeleşti resmen pozitif duruyor?
Bilemiyorum ki su damlattığın için mi tamamen koyulasti acaba

Kızlar yumurtam çatlayalı 13-14 gün oldu adetime 3-4 gün var adet öncesi beyaz süt gibi akıntım olurdu bu ay öyle birşey yok sadece azıcık sarı renkli su gibi birşey arada geliyor beyaz akıntı gelince adet olacağımı anlardım ana yok birde aşırı derecede yaklaşık 6-7 gündür sırt ağrısı var hamilelik oluşmuş olabilir mi sizce.

X