Kızlık zarı dikimi yaptırdım ilk günüm

Evet söylemek var söylemek var. Ağzından iğrençlik damlıyor resmen. Buradaki çoğu kişi ben de dahil olmak üzere doğru olmadığını söyledik her şeyin yolu yordamı var.
Allah cevresındekılere kolaylık versin, ortak Bi hayat Paylasmak zor olsa gerek kendısıyle

Post sahibi kandırıldığını söylediği için ah vah canım kıyamam diyerek sırftı sıvazlanıyor da mağaradan çıkmış eğitim almamış namusu bacak arasında arayan cahil bir erkek; biriyle 4 yıl diğer 2siyle üniversite ortamında 3kişiyle yatak hayatı yaşamış kadın tarafından kandırılınca yine nasıl kötü taraf oluyor yada olabiliyor?
Siz bu meseleyi fazla kişiselleştirmişsiniz, çok tepkilisiniz. Kimse post sahibinin sırtını sıvazlamadı aksine niye yaptın yazılıyor okursanız.

Ben geçmişte neyi yaşamak istediysem ve yaşadıysam yalnızca beni ilgilendirir ailemi dahi değil.
E buradaki mesele de konu sahibini ilgilendirir 😄

Namus mu dersiniz bunun adına ne bilmiyorum ama bacak arasındaki saçma zara atfedilen ve anlam yüklenen şey zihniyet ve karakterdedir kadını erkeği yoktur.
Kadını erkeği yok diyerek kadını aşağılamak iyiymiş.

bizler zarlı oyuncak kutuları değiliz.

Hadsizlikten bu kadar bahseden biri olarak kendinizin hadli oldugunuzu dusunuyorsunuz sanırım
Bende bunu anlatmaya çalışıyorum insanların ne yaşadığını bilmeden yargiliyamazsiniz onlar utanmazsinsiz yada hakeret içerikli bir söz söyl
Umarım oğlunuz olur ve şöyle bir kadınla evlenir gelininizi tutarsınız o zaman. Çünkü şu durumda kandırılacak taraf erkek tarafı.
O hissi yaşamamış, o olayları yaşamamış mı oldu? Yeni erkeği kerizleme amacıyla yapılan birşeyi estetiğe nasıl bağladınız anlamadım? Buradaki amaç kan gelmesi ve kadının kendince SADECE EVLENECEĞİ HAYAT ARKADAŞINA ONA GÜVENEN ZAVALLI ADAMA tertemiz olduğunu gösterme kanıtlama isteği. Yatağa kayınvalidesi yada kadının annesi giremeyecek sonuçta ya?
Kimsenin geçmişi hiç bir kimseyi ilgilendirmez hayat arkadaşı dahi olsa, erkekler bakir mi evleniyor mesela? 4 yıl evli adamla yatıp kalkmış, yetmemiş üniden 2 erkekle daha yatmış başka postlarıda var okur görürseniz. Kimse kimseye geçmişte onu yaşadın mı, bunu yaptın mı? Gibi sorular sorma hakkına sahip değildir beden hayat ve tercihler şahsın kendisini ilgilendirir. Beni kullandı, beni kandırdı gibi bahanelerin arkasına sığınarak ki o adam ilk olsa bile son olmamış, hayatına yeni girecek erkeği kandıracak olması onu evliyken post sahibiyle ilişki yaşayan kişiden farksız kılıyor.

Yattığı adamları ayarlayan, ona şantajla zorla cinsellik yaşattıran, peçetesini tutan kişiymişim gibi bana ahkâm kesmeniz çok gülünç.

Aksine diyorum ki, kendi karar ve tercihinlerimizle yaptığımız doğru yada yanlış ne varsa utanılacak şeyler değil hatalarımız bizi olgunlaştırır. Drama Queenlik yapıp ağlayıp zırlayıp yeni kişiyi kerizmelek için yapılan eylem post sahibini önceki 3 erkekten farksız kılıyor ve asla samimi değil.
Emin olabilirsinki benim yetiştirdiğim kişinin kendi tercihi olur ama sizin gibi böyle cahil düşünceler besleyen insanlardan uzak durmasını ogrete bilirim umarım o kadının kendi isteği isterse her gün başkasıyla düşüp kalksın bunu savundugumdan değil doğru bir şey yaptığınıda belirtmedim ama size kötü yorum hakaret içerikli yorum yapma hakkını kimse vermedi öyle bir hakkınızda yok hoşunuza gitmediyse cevap vermeyin söz hakkı görmeyin kendinize ve ben kimseyi kınamadim ki kınadığımi yasiyayim ama kınadığınızi yaşarsınız yorumumu okuyup ağır ve hakaret içerikli yorumlar yapmamniz gerekli olduğunu anlarsınız kimseye doğru bir şey yapıp yapmicagini siz soyliyemezsiniz geçmişte hicmi keşke böyle olmasaydı dediğiniz şeyler yasamadiniz

@Grininellitonu beğenmemişsin yorumumu neden 🤣
Evli adam evliliğini gizleyip yatıp kalkmış, konu sahibide tokmağı her yerine sokup çıkarttığı halde hayatına yeni girecek zavallı adamı "BOKOROYOOOM" diye kandıracak?
İkiside daha rezil ve evli adamın ona yaptığını drama haline getirip hayatını paylaşacağı adamı kerizleyecek? Konu sahibin yaptığı daha mide bulandırıcı. Ünide de birine vermiş adam ne ilkiymiş ne son olmuş 🤣

Kesinlikle öyle. Bir kere ıslanması bile ilk birliktelikten çok farklı 4 yıl boyunca tokmağı her türlü içine al evli adamla fingirdeşirken ah uh eğlen. Sonra bunu bir suç gibi ceza gibi utanılacak birşey gibi drama queenlik yaparak buraya yaz fazla gülünç ya..
Sevişirken neredeydi bu utanma duygusu?
Orada kan gelmesini sağlayan sözde bekaret göstergesi olan şey seni olası rahim hastalıklarından koruyan bir yapı. Namus beyindedir bacak arasında değil ki şu durumda suçlu olan tek kişi evli olup seninle birliktelik yaşayan o adam kılıklı erkekçik.

“Tokmak “ kelimesini ergen erkekler kullanır. sen zar diye tutturup zar yolunda kandırılabileceğini farkeden bir erkek olabilir misin?

Estetikle bunu nasıl bir tuttunuz, komik. Ben kadınların böyle bir çabaya girmelerini üzücü buluyorum. Karşıdaki kişi çok mu pürü pak günahsız olacak ki kadınlar kendini kanıtlama çabasına giriyor? Erkek olunca tamam kadın olunca hadeee kirlisin.

Yahu nereden tutsam cehalet akıyor. Ne erkek savunucusuymuşsunuz meğer. Erkek kerizleme de erkek kerizleme diyip duruyorsunuz. Oğlum istediği kişiyle evlenebilir, önceden ilişki yaşamış yanlış evlilik yaşamış biriyle de evlenebilir. Bu o kadının ve oğlumun kendi tercihidir. Kimseyi seçimlerinden dolayı yargılayamayacağınız gibi temiz/kirli yaftası da yapıştıramazsınız. Size ne kim ne yaşamış kimle yatmış kalkmış. Aynı mezara girmeyecekseniz ve yargılama mercii siz değilseniz sizi ilgilendirmez. Nitekim insan asla dediğini yaşamadan da ölmüyor. Kızlık zarı dikimi her ne kadar etik değilse sizin şu igrenc yorumlarınız da o kadar etik değil.
Estetik afedersiniz vajinanın ilk ilişkiden aslında kızlık zarından sonra sürekli ilişkiden kaynankli açılma olduğu için ve bu rahatsizlik verdiğinden değil istek için olduğunda genital estetik yapılıyor estetik yani bu yönden evet bencede kadinlarin hanzo insan bile olmayan erkekler için kendini kanıtlama çabası çok cahilce ama bizim gelipte kadına sen kaçtanesiyle yatın utanmazsin söylesin böylesin deme hâkimiz ve ahlakimizda olmamalı onun kendi tercihi rahatsız olduysak susmayı bilicez bunu anlatmak istedim

“Tokmak “ kelimesini ergen erkekler kullanır. sen zar diye tutturup zar yolunda kandırılabileceğini farkeden bir erkek olabilir misin?
Canım sakinleş ve dil altını al hemen lütfen. Nedir bu azmin takıntın? Cevap yazmıyor emoji bırakıyorum hala hala ısrarla neyi taktın bu kadar kafana sen anlayamıyorum?
Benim gözümde zar diktirip karşısındaki insanı kandıran kişi yanlıştır bekareti olması olmaması kaybetmesi vs değil.. ama senin bu ısrarın bu olayı ben kadar üstelemen neden? Gocundurduysam sorry bebişiiimmm artık beni alıntılayıp durma rica ediyorum.
Aynı fikirde olmak zorunda değiliz, ama ben muhatap olmamayı da tercih ediyorken şu alıntı ısrarın gerçekten rahatsız edici.
Laflarımı cımbızla çekip farklı boyuta taşıyarak tuhaf yerlere çekecek benzer arkadaşların var bak onlarla eğlenin lütfen alıntı yapma mesajlarımı. Diğer ikisi gibi yapabilirsin öptüm aşkım ❤️

Ne kadar kendini aşağılayıcı ve ezik bir şey bu zar diktirme olayı sen farkındamisin bide kendinizi böyle türlü türlü edebiyatlarla acindirip iyice komik olmayın!
Tabi siz gibilerde hiç aşağılayıcı ve ezik durumlar olmuyo digilmi sen o yorumlari yaparken iğrenç ve zaten düşüncenin pislik koktuğunu gösteriyorsun yani gereksiz israf ediyorsun kalavyedeki harfleri sen git bir önce insanları yargılamadan ne yaşadıklarıni öğren sizin gibi geri ve cahil düşünceler yüzünden insanlar gereksiz üzülüyor ve kırılıyor bunu unutmayın insan gerçektende kınadığı yerden sinaniyor edebiyat ve acindirmaya gelince kendi kibrinizden ve mutsuzlugunuzdan insanlarında mutsuzlugundan beslenmeyin siz komik değil iticisiniz

Canım sakinleş ve dil altını al hemen lütfen. Nedir bu azmin takıntın? Cevap yazmıyor emoji bırakıyorum hala hala ısrarla neyi taktın bu kadar kafana sen anlayamıyorum?
Benim gözümde zar diktirip karşısındaki insanı kandıran kişi yanlıştır bekareti olması olmaması kaybetmesi vs değil.. ama senin bu ısrarın bu olayı ben kadar üstelemen neden? Gocundurduysam sorry bebişiiimmm artık beni alıntılayıp durma rica ediyorum.
Aynı fikirde olmak zorunda değiliz, ama ben muhatap olmamayı da tercih ediyorken şu alıntı ısrarın gerçekten rahatsız edici.
Laflarımı cımbızla çekip farklı boyuta taşıyarak tuhaf yerlere çekecek benzer arkadaşların var bak onlarla eğlenin lütfen alıntı yapma mesajlarımı. Diğer ikisi gibi yapabilirsin öptüm aşkım ❤️
Kullandığınız kelimeler kendiniz kadar itici, çirkin. Ağır saygısızlığınız ve bozuk üslubunuz karşısında sessiz kalmak pek mümkün değil. İstediğim şeyi saygı sınırları içerisinde alıntılayıp yazabilirim. Dilinizden çıkana dikkat ederseniz kimsenin dilinin nereye gideceğine karışmanız gerekmez. Cımbızla çekmelik bir şey yok “tokmak” diye aratınca erkek cinsel organı anlamında defalarca kullanan tek kişisiniz.
konu sahibini savunmuyorum seni eleştiriyorum ikisinin ayırdımına varmak için iq hanenin 3 olmasına gerek yok öyle bir beklentim de yok.
“gocunan” ben değilim, milletin çoluğunu çocuğunu katarak kocaman harflerle hakaret eden gocunmuş.
bu büyük büyük konuşmalarınızın gerçek hayatta karşınıza çıkması dileklerimle iyi akşamlar diliyorum

Estetik afedersiniz vajinanın ilk ilişkiden aslında kızlık zarından sonra sürekli ilişkiden kaynankli açılma olduğu için ve bu rahatsizlik verdiğinden değil istek için olduğunda genital estetik yapılıyor estetik yani bu yönden evet bencede kadinlarin hanzo insan bile olmayan erkekler için kendini kanıtlama çabası çok cahilce ama bizim gelipte kadına sen kaçtanesiyle yatın utanmazsin söylesin böylesin deme hâkimiz ve ahlakimizda olmamalı onun kendi tercihi rahatsız olduysak susmayı bilicez bunu anlatmak istedim
Sonki yazdığınız cümlelere katılıyorum ama estetik kısmına katılmıyorum. 👍

Bir et parçasına bu kadar anlam yükleyip drama yaşamak neden?
O kadar saçma ki şu zarım gitti diye acılar çektim düşüncesi. Amaaan Allah akıl fikir versin, mantıklı düşünme kaabiliyeti versin, dürüstlük versin, mesleğini eline alma ve kimseye eyvallah etmeme azmi versin.
Zardan ziyade adam evliymis ve 4 yıl kızı kandırmış sevgililik yaşamışlar 🙈 bu nasıl bir şerefsizlik.

Hayatına girecek erkekler sana nasıl ve neden güvensin? Şimdi bakire ve tertemizsin öyle mi? Asıl bunu yaptırdığın için kendinden utanmalısın.
Tercihinle ve isteğinle yaptığın ve geçmişte kalmış birşeyi kendi bedenin ve kendi kararın olduğu için hesabını kimseye vermek zorunda değildin.
Yurdumuzda namuslu erkek kalmış mı? Yalansız, dolansiz ,namuslu ? Yok ki ... Bi yalancı kızın hayatını mahvetmis . 4 yıl kandırmış yetmemiş bekaretini almış. Sadece bu kızımızı kaldırmakla kalmamış, eşini de aldatmış. Bu alçak adamın yaşattığı travma neden bu kızın ileride karşısına bir kez daha çıksın ki ? Yeteri kadar acı çekmemiş mi sizce? Evleneceğim sandım diyor . Bence çok yukleniyorsunuz kızcağıza.

Ben evlendiğimde bakireydim ama damla dahi kanama olmadi zaten bir haftadan gazka iliskiye giremedim yani kan gelmedi diye kimseye hesap vermedim. Böylede olabilirdi benim korkum kanama cok olursa kesilmezse gibi saçmalıklardi. Yani herkesten gelmeyebilir her gelmeyene hesap mi soruluyor.
Benim de en çok korktuğum şey buydu . Ya gelmezse diye o kadar korkuyordum ki anlatamam.ve ilk gecemizde eşim peçete verip yatağa damlayacak kan hızlı ol sil diyince hiç farkında olmadan çok şükür demişim🙈 niye öyle dedin diye hep soruyordu 🙈🙈🙈

Merhaba arkadaşlar kendimde aylarca buralarda bu tür başlıklarda ve araştırma yaptığım için bu konuda ne yaşarsam yaşayayım herşeyi olduğu gibi yazacağım konusunda kendime söz vermiştim 4 yıl süren evlilikle sonuçlanmasını beklediğim bi ilişkim oldu cahillik ya birliktede olduk aşk insanı tam anlamıyla aptallaştırıyor ki ben düpedüz gerizekalıydım aradan günler geçti tam birbirimize ailelerimizi tanıştıralım dedikten iki gün sonra bi gece ansızın beni arayıp özür dilerim seni çok seviyorum ama seninle evlenemem ben zaten evliyim dedi o gece ile ilgili hiç bir şey hatırlamıyorum kendime geldiğim de bileğim sarılıydı sinir krizi geçirip bileğime bıçakla iki çizik atmışım hala izleri var 😔 aradan tam 2 yıl geçti hayatımda hiç bişey eskisi gibi olmadı bir daha kimseye güvenemeyecek olmam bi yana onunla yaşadığım şeylerin pişmanlıkları yakamı bırakmadı bende buralara kadar geldim kızlık zarı ameliyatı olacaktım kararlıydım uzun araştırmalarım sonucu 2 yada 3 doktorun adını duydum bunlardan birisi İstanbul birisi Adana diğeri ise ankaradaydı tercihimi Adana’dan yana kullandım dün bu operasyonu yaptırdım
İlk doktorun muayenesine gittiğimde zile basamayacağımı farkettim ellerim dizlerim tutmuyordu sonra asistanı açtı kapıyı içeri girdim sırada bekleyen hastalar vardı kimsenin yüzüne bile bakamadım sanki alnımda ışıklı bi tabela vardı ve herkes oradan okuyordu ne için geldiğimi işlemden önce beni doktorun yanına aldılar ona kafamda ki bütün soru işaretlerini anlattım gözlerim dolu dolu olarak oda mı acaba beni yargılar o bakışları görür müyüm yüzünde diyede korkmadım değil ama hiç öyle bi izlenim vermedi aksine bana şefkat ile yaklaştı önce sakin olmam gerektiğini bu süreçte yanımda olduğunu ihtimalleri şöyle olursa böyle böyle olursa şöyle yaparız diye de ekledi operasyon sonrasında ne hissedeceğimi ne yapmam yada yapmamam gerektiğini defalarca anlattı operasyon sırasında ise esprileri ile beni daha da rahatlattı kullanmam gereken ilaçlar olduğunu söylediğinde ise aklıma gelen tek şey operasyon sonrası nasıl eczaneye gideceğim oldu sekreteri ablaya yakınlarda eczane var mı dedim çok yakın değil ama var evet eğer istersen ilaçlarını buraya da getirebiliriz dedi ve ilaçlarım oraya kadar getirttiler öylece bunca yıl yaşadığım bütün ağırlık travma ve yüklerimi o masada bırakıp geldim bugün ilk günüm biraz ağrım var ama dayanılmayacak gibi değil bütün siz kardeşlerim için dua ediyorum rabbim kimseye pişmanlık yaşatmasın bu arada reklam yapmıyorum bu yüzden doktor ismi vermek istemiyorum şimdilik
merhaba suan durumun ne ? kontrole gittin mi bende 5 gün önce diktirdim ama dün çok egilip kalktım markette calıssıyorum. agrı sızı yok aksam üzeri vajinam gıdıklanır gibi olmaya basladı. dikişlerime zarar verdim mi diye korkuyorum. ama oturmadan egilmeden nasıl 1 ay gecer ki. doktoruma mesaj attım sorun yoktur 1 ay olmadan belli olmaz dedi

orayı hadı operasyonla halledin düşüncelerinden nasıl kaçacaksın hangi cerrah dikecek onları zor, aile korkusundan dolayı yapıldığını düşünüyorum psikiyatriye de hiç gidilmedi bana göre

Merhaba arkadaşlar kendimde aylarca buralarda bu tür başlıklarda ve araştırma yaptığım için bu konuda ne yaşarsam yaşayayım herşeyi olduğu gibi yazacağım konusunda kendime söz vermiştim 4 yıl süren evlilikle sonuçlanmasını beklediğim bi ilişkim oldu cahillik ya birliktede olduk aşk insanı tam anlamıyla aptallaştırıyor ki ben düpedüz gerizekalıydım aradan günler geçti tam birbirimize ailelerimizi tanıştıralım dedikten iki gün sonra bi gece ansızın beni arayıp özür dilerim seni çok seviyorum ama seninle evlenemem ben zaten evliyim dedi o gece ile ilgili hiç bir şey hatırlamıyorum kendime geldiğim de bileğim sarılıydı sinir krizi geçirip bileğime bıçakla iki çizik atmışım hala izleri var 😔 aradan tam 2 yıl geçti hayatımda hiç bişey eskisi gibi olmadı bir daha kimseye güvenemeyecek olmam bi yana onunla yaşadığım şeylerin pişmanlıkları yakamı bırakmadı bende buralara kadar geldim kızlık zarı ameliyatı olacaktım kararlıydım uzun araştırmalarım sonucu 2 yada 3 doktorun adını duydum bunlardan birisi İstanbul birisi Adana diğeri ise ankaradaydı tercihimi Adana’dan yana kullandım dün bu operasyonu yaptırdım
İlk doktorun muayenesine gittiğimde zile basamayacağımı farkettim ellerim dizlerim tutmuyordu sonra asistanı açtı kapıyı içeri girdim sırada bekleyen hastalar vardı kimsenin yüzüne bile bakamadım sanki alnımda ışıklı bi tabela vardı ve herkes oradan okuyordu ne için geldiğimi işlemden önce beni doktorun yanına aldılar ona kafamda ki bütün soru işaretlerini anlattım gözlerim dolu dolu olarak oda mı acaba beni yargılar o bakışları görür müyüm yüzünde diyede korkmadım değil ama hiç öyle bi izlenim vermedi aksine bana şefkat ile yaklaştı önce sakin olmam gerektiğini bu süreçte yanımda olduğunu ihtimalleri şöyle olursa böyle böyle olursa şöyle yaparız diye de ekledi operasyon sonrasında ne hissedeceğimi ne yapmam yada yapmamam gerektiğini defalarca anlattı operasyon sırasında ise esprileri ile beni daha da rahatlattı kullanmam gereken ilaçlar olduğunu söylediğinde ise aklıma gelen tek şey operasyon sonrası nasıl eczaneye gideceğim oldu sekreteri ablaya yakınlarda eczane var mı dedim çok yakın değil ama var evet eğer istersen ilaçlarını buraya da getirebiliriz dedi ve ilaçlarım oraya kadar getirttiler öylece bunca yıl yaşadığım bütün ağırlık travma ve yüklerimi o masada bırakıp geldim bugün ilk günüm biraz ağrım var ama dayanılmayacak gibi değil bütün siz kardeşlerim için dua ediyorum rabbim kimseye pişmanlık yaşatmasın bu arada reklam yapmıyorum bu yüzden doktor ismi vermek istemiyorum şimdilik
Merhaba nerde yaptirdin

Şimdi hayatına biri girdiğinde onu kandıracakmısın kızım daha mı diyeceksin ? Yoksa dürüstçe dr a anlattığın gibi dertleşecekmisin merak ettim sence doğru olan nedir ?sonradan pişman olmayacağın şeyler konusunda biraz daha eğit kendini daha da olgunlaş bu konuda arkadaşım kimse sana hesap soramaz bunu bil bikere güçlü ol ben amerıkada yaşıyorum burda 10-12 yaşındaki kızları görsen ağzın açık kalır ve kimse onu yargılamaz kimse bunun hesabını da soramaz bu kızlara senden benden daha özgüvenliler

X