Klomen kullananlar lütfen dönüş yapabilirmi:(

Canım klomen bitince Dr yumurta mı görememişti de 4 gün sonra birden çıktı 17 ml olarak?
Yok canım erken gelmişsin diyip geri göndermişti bakmadan.4 gün sonra 17 mm gördü.ben şu an ikinci kutudayım bu arada.çatlama evresini geçmiş diyip iğne vermedi yine 😞 bu ay tutmaz dedi bi daha denemeyeceğim sanırım yıprandım

Yok canım erken gelmişsin diyip geri göndermişti bakmadan.4 gün sonra 17 mm gördü.ben şu an ikinci kutudayım bu arada.çatlama evresini geçmiş diyip iğne vermedi yine 😞 bu ay tutmaz dedi bi daha denemeyeceğim sanırım yıprandım
Sorma oyle yıpratıcı ki süreçler, bende müthiş yoruldum.
Ne zamandır uğraşıyorsun?
Benim 2,5 yıla gidiyor.

Ikinci kutu derken bir ay icinde 2.kutu mu, yoksa ikinci ayda takip mi.yine ilaçla?

Sorma oyle yıpratıcı ki süreçler, bende müthiş yoruldum.
Ne zamandır uğraşıyorsun?
Benim 2,5 yıla gidiyor.

Ikinci kutu derken bir ay icinde 2.kutu mu, yoksa ikinci ayda takip mi.yine ilaçla?
ben yeni evliyim ama yaşım ve eşimin çocuk ısrarı yüzünden hızlandırmak istedik süreci.ikinci ay denemem demek istedim.ilk ay tutmadı.bu ay da 11. günündeyim iğnenin testler silik çıkıyor bir iki güne belli olur inşallah olumlu olur

Herkese selamm klomen kullananlardan birisiyim öncelikle aynı durumu yaşayablar varsa lütfen cevap verebilirlermi ..

24 yasındayım Lise zamanımdan beri düzenli adet görmüyorum yılda 3 kere kendiliğimden adet görüyorum ilaçlarla düzenli görebiliyorum hormonlarımda hiçbir sorun yok Hipofiz emar temiz yumurta rezerve sayımda yeterli ama düzensizliğim var polikistik de değilim

1 yıldır evliyim gebelik düşünüyoruz ilk denememde olmadı kendi olayımı bildiğim için doktora gittim klomen başladım günde 2 defa kullanım bittikten 3 gün sonra kontrole gittim yumurtlama yoktu 3 gün sonra tekrar gittim biraz büyüme vardı Sadece sol yumurtalıkta 12mm şuann sağda bir gelişme yok şimdi cumartesi tekrar çağırdı eğer gelişme yoksa klomen e günde 3 başlıycaz o da olmazsa iğneye geçicez dedi durumu yaşayan varmı merak ediyorum
Merhaba ben 3kez klomen kullandım . Adetlerim düzenlidir. Yumurta ölçülerimde iyiydiç Birkez gebelik yaşadım tedavi olmadan. 3aylıkken düşük yaşadım. O pskilojiyle hemen olmasını istedim. Klomen+çatlatma iğnesi kullandım yumurta ölçüm 20mm 22mm. Olmadı 2cm kist oluşdu . Diane35mg eritdik. 2cidefr klomen+iğne 3cm kist yine eritdik 18m 20m 22m.olmadı 3 cü kez klomen+2iğne 22m . Ben adet olunca gitmedm drma. Dr kontrolu regln 2 ci günü çağırıyor. Neyse buda tutmayınca gitmek istemedm. Eşim farklı bir dra götürdü. 5cm kist oluşmuş . Bazı ilaçlar 5cm altındayda kist erite biliyormuş benjmki 5cm üstünde olduöu için eritmedi. 15 gün sknra 9-10cmlik birşeyr dönüştü ameliyat olundum . Borularada bakıldı borularda açıkmış. Seni niyyetim korkutmak değil . Benim çoğu arkadaşım akrabalarlm dahi klomenle hamile kaldı hatta ikiz kalanlar bile oldu çoğul gebeliği tetikliyormuş. Bana bu tedavi düşmedi. Allah kendisi biliyor vaktini zamanını şuan uğraşmıyorum tedaviyle falan. Kendi kendime kalmaya çalışıyorum

ben yeni evliyim ama yaşım ve eşimin çocuk ısrarı yüzünden hızlandırmak istedik süreci.ikinci ay denemem demek istedim.ilk ay tutmadı.bu ay da 11. günündeyim iğnenin testler silik çıkıyor bir iki güne belli olur inşallah olumlu olur
Sen daha yenisin, yorulacak kadar olmamıştır.

Herkese selamm klomen kullananlardan birisiyim öncelikle aynı durumu yaşayablar varsa lütfen cevap verebilirlermi ..

24 yasındayım Lise zamanımdan beri düzenli adet görmüyorum yılda 3 kere kendiliğimden adet görüyorum ilaçlarla düzenli görebiliyorum hormonlarımda hiçbir sorun yok Hipofiz emar temiz yumurta rezerve sayımda yeterli ama düzensizliğim var polikistik de değilim

1 yıldır evliyim gebelik düşünüyoruz ilk denememde olmadı kendi olayımı bildiğim için doktora gittim klomen başladım günde 2 defa kullanım bittikten 3 gün sonra kontrole gittim yumurtlama yoktu 3 gün sonra tekrar gittim biraz büyüme vardı Sadece sol yumurtalıkta 12mm şuann sağda bir gelişme yok şimdi cumartesi tekrar çağırdı eğer gelişme yoksa klomen e günde 3 başlıycaz o da olmazsa iğneye geçicez dedi durumu yaşayan varmı merak ediyorum
Merhaba canım ben kullandım catlatma klomenle ikizlere gebeyim

Yaa maşallah benimde bugün 5 günün bitti yarın akşam doktor randevum var ve kasıklarimda bı kramp gibi sızlama bel ağrısı filan arada . Dua edin bana olur mu 3 yıl dile kolay 🤦🏾
Allah'ın izniyle inşallah sağlıkla seninde olur kuzum benimde 3 buçuk sene sonra

Güzel haber yumurta oluşmuş hatta tribe girdim evde bana nazik davran yumurtalarım var benim tamam mı diye 😂🙏 tavuk gibi geziyorum 😂😂 ciddiye dönelim bugün saat 11 de iğne olmaya gidicem sonra geri sayım dua edin nolurr 🙏
Dualarim siznle ♥️♥️🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Yaa işte bana da polikistik tipisin dedi tanım yok yumurtlamada sorun var bugün doktorum 21 cm dedi bugün yarın çatlaman olur dedi ben bebek düşündüğüm için 1 hafta ilişki önerdi suan ihtimalin yüksek dedi bir sonraki adet günüme kadar bekliycem artık 🙏🏻
Merhaba sonuç ne oldu

X