Klomen-ovitrelle-progesteron sonrası alt karın ağrısı çekenler

mutlubir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2024
20
4
29
Kızlar merhaba reglimin 5.günü klomen kullandım sonra doktorum yumurtalara baktı 8 tane yumurtam oluşmuştu bi kaç gün sonra çatlatma verdi ovitrelle vurdum ve duphaston kullanmaya başladım. Bugün ovitrelleden sonraki 5. günüm ama iki gündür alt karın agrım var arada sag sol kasık agrım oluyor.Bide afederainiz ilişki sırasında alt karnım çok agrıyor sizce neden böyle

Son düzenleme:
Canım yumurta sayın maşallah çok olmuş. Bu ağrılar çok normal. Benim iki yumurtayla bile devam edebiliyordu ağrılarım. Endişe etme. Bazı yumurtalar çatlayamayabiliyor, çatlasa da ağrı yapabiliyor, genelde ilaçların etkisi oluyor. Umarım bebeğine kavuşursun canım 🙏

Canım yumurta sayın maşallah çok olmuş. Bu ağrılar çok normal. Benim iki yumurtayla bile devam edebiliyordu ağrılarım. Endişe etme. Bazı yumurtalar çatlayamayabiliyor, çatlasa da ağrı yapabiliyor, genelde ilaçların etkisi oluyor. Umarım bebeğine kavuşursun canım 🙏
İnşallah hepimiz kavuşuruz bebişlerimize🙏🏻bide o kadar çok lavaboya gidiyorum ki gece nırmalde hiç kalkmam ama şimdi kalkıyorum inşallah ohss falan diyolar da o degildir ya

İnşallah hepimiz kavuşuruz bebişlerimize🙏🏻bide o kadar çok lavaboya gidiyorum ki gece nırmalde hiç kalkmam ama şimdi kalkıyorum inşallah ohss falan diyolar da o degildir ya
Ohss genelde 15-20 den fazla yumurtası olanlarda oluyor kuzum. 8de de oluyor mu bilemedim. Tecrübem yok ama inşallah ohss değilldir

X