Klomen ve ovulasyon testi yardım

morumsuinci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2022
228
233
31
Ben bu ay klomen kullandım ve ovulasyon testiyle de takip ediyorum bu ay ilk kez iki gün üst üste çift çizgi gördüm görseli de ekliyorum. Eşimle dünü ve bugünü değerlendirdik yarını maalesef değerlendiremiyoruz bu ihtimali düşürür mü yoksa bu iki gün de yeterli mi ovulasyon testinde ilişkiye ne zaman gireceğim konusunda hep kafam karışıyor yardım ederseniz sevinirim

Eklentiler

• BD260673-6F6A-4B0A-A022-F789E853A5D3.jpeg
    BD260673-6F6A-4B0A-A022-F789E853A5D3.jpeg
    179 KB · Görüntüleme: 223
olumsuz düşünmeyin ve beyninizi olumsuzluklardan uzak tutun. Yumurta çatladıktan 24-36 saat arası canlı kalıyor yarın olmazsa ertesi günü değerlendirin. İnşallah hayırlı haberi alırsınız

Ben bu ay klomen kullandım ve ovulasyon testiyle de takip ediyorum bu ay ilk kez iki gün üst üste çift çizgi gördüm görseli de ekliyorum. Eşimle dünü ve bugünü değerlendirdik yarını maalesef değerlendiremiyoruz bu ihtimali düşürür mü yoksa bu iki gün de yeterli mi ovulasyon testinde ilişkiye ne zaman gireceğim konusunda hep kafam karışıyor yardım ederseniz sevinirim
Spermler rahimde belli bir süre kalıyor hemen yok olmuyor şansınız var umarım olur 😌

X