Kocaeli-İzmit Kadın Doğum doktor önerisi

Zehra8484

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2021
4
3
27
Arkadaşlar Merhaba, Kocaeli’de önerebileceğiniz normal doğumu destekleyen doktor önerilerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız cok sevinirim. Şu an Konak Hastanesi Firdevs Şekerci Baran’a gidiyorum çok ilgili ve tatlı bir doktor fakat sezaryen oranı yüksek o yüzden bir yandan başka bir hastane ve doktor arayışına girdim. Daha önce doğum yapmış doktorundan memnun olanlardan yardım bekliyorum 🌸

Arkadaşlar Merhaba, Kocaeli’de önerebileceğiniz normal doğumu destekleyen doktor önerilerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız cok sevinirim. Şu an Konak Hastanesi Firdevs Şekerci Baran’a gidiyorum çok ilgili ve tatlı bir doktor fakat sezaryen oranı yüksek o yüzden bir yandan başka bir hastane ve doktor arayışına girdim. Daha önce doğum yapmış doktorundan memnun olanlardan yardım bekliyorum 🌸

Gelevek olan cevapları bende merak ettim konakta Şeyma fenercioğluna tüp bebek olarak tedavi görüyorum bende pozitif i gördükten sonra inşallah Firdevs hanıma gitmek istiyor dum ama başka yorumları da merakla bekliyorum tabikii 😊😊 Firdevs Hanım'ın muayene ücreti ne kadar oldu şuan

Öncelikle hakkknızda hayırlısı olsun inşaAllah süreç istediğiniz gibi gider 🌸 😊 Firdevs Hanımın muayene ücreti 315 TL oldu malesef zam yapıyorlar devamlı. Bunların dışında Firdevs Hanımdan ben cok memnunum sadece normal doğumu destekleyen diğer hastanelere giden var mı merak ediyorum. Pişman olmak istemem

Öncelikle hakkknızda hayırlısı olsun inşaAllah süreç istediğiniz gibi gider 🌸 😊 Firdevs Hanımın muayene ücreti 315 TL oldu malesef zam yapıyorlar devamlı. Bunların dışında Firdevs Hanımdan ben cok memnunum sadece normal doğumu destekleyen diğer hastanelere giden var mı merak ediyorum. Pişman olmak istemem
Bildiğim tek doktor Zahide küçük 🤣 onun haricinde çoğu doktor sezaryancı ufak bi sorunda hemen sezaryana çevirmek istiyorlar 😊 2 haftaya transfer olucam ya kendi doktoruma devam edicem ya Firdevs hanıma yada Medical den paket alıcam konağın en kötü yani doğum paketi olmaması 😬 öğrendiğim kadarıyla erkana giden bi komşum var 5500 demişler doğuma sezeryan ama Haziran da zam gelicekmiş benim doktorum Şeyma hanımda tel Bebek te 7 bin ikiz de 8 bin istiyor tabi ona da zam gelicek çok para o yüzden insan ne yapacağını şaşırıyor 😩😅😅

X