Kocam beni sahiplenmedi.

Eşinizin geliri görümcelerden yüksek mi? Eşiniz kaç yaşında? Eşiniz evlendiğinde kaç yaşındaydı? Görümcen hayatında zorluklar yaşayan ya da yaşamış biri mi? Bunların cevaplarına göre yorum yapmak isterim
Gelir olarak bizim durumumuz daha iyi ama onlarda kimseye muhtaç değiller. Her türlü imkanları var.

aranız da aşk var mı aşk yoksa sal gitsin mal karı ne deme yaa ..ne yapıyordu da sürekli seni barışmaya ikna ediyor bi öküz nasıl kendini affettiriyor çok merak ettim
Artık aramızdaki ne hiç bilmiyorum. Alışkanlık bile olabilir. Ayrılık kararı alınca yalvar yakar oluyor. Bi şekilde duymak istediğim cümleleri söylüyor. Ama o konuda sorun bende bence.

Görümcenızın esı yok mu kendı cocuguna kendı isteklerini alamıyormu ya. Sız esınzden cok gorumceye laf vurun bence olurda yıne busey ısterlerse esıne. gülerek yıne benım kartımla alma valla bırsuru borcu var kartın odemeyez oldum falan de. Belkı gorumcede senn kartla alındıgını anlar bısey ıstemez artk. Altınlarınız gitmiş bırsuru masraf etmıssınx o ınsanlara.

Bence haklısınız. Her şeyin bir kararı yeğen sevilir, hediye alınır ama önce ev, eş , öz çocuk gelir.

Vayyy be dayıya bak, yeğeni için yaşıyor. Çocuklarımın dört dayısı var biri hariç bir çöplerini görmedi çocuklarım.

Her neyse senin kocan düzelmez. Elbirliği ile seni sömürüyorlar. Çocuğun yoksa anında boşa. Bir de üstüne mal karı lafları. Ne iğrenç!

Ben boşandım hatta anasına iade ettim diyorum. İyi bir evlat dayı olmuş olabilir ama iyi bir eş olamamış. Sen kendini suçlu hisset de boşanma diye yapıyor. Düzelmesini beklemeden belki başka taktiklerle olayı biraz lehine çevirebilirsin

Atıyorum ortada ciddi sağlık problemi olur ya da ailenin ihtiyacı olur para verilir ama bu düpedüz kulllanma. Ben boşandım gayet de mutluyum. İki maaşla geçinmeyen ev şimdi tek maaşla gül gibi geçiniyor. Alışveriş tatil vs. alasını yapıyorum. Kendini düşün, böyle ömür geçer mi?
Yalnız kalmaktan da korkma annelik vs dersen de eşinden iyi bir baba oşur mu sence. Cidden üzüldüm senin adına...
Geçmişe bakma, onlar göz boyama şimdiye bak. Cesur olmazsan ilerde çok daha zorlanırsın. Aşığım biraz daha deneyeyim diyorsan da umudun bitene kadar dene.

X