Kocam pedofil mi

Abartmayi gercekten cok isterim. Insallah abartiyorumdur ama 3 5 sefer oldu bu, ben bu dusunceyle surduremiyorum
Böyle bir şüpheniz varsa ayrılın, böyle bir konuşmadan sonra nasıl aynı evde yaşayacaksınız ki..kadınlarin hisleri çok güçlüdür, demek ciddi şüpheleriniz var ki bu noktaya geldiniz..çok ağır bir problem..bebegi 3, 5 sefer mi aldı kucagina..bebege her yakinlastiginda mı oluyor..böyle bir durum varsa ispat etmelisiniz..gercekse ayrılsanız bile bebeği görmemesi lazım..çok ciddi bir suçlama..tövbe tövbe...

Bu adam kesinlikle normal değil. Midem bulandı.
Değil zaten. Üstelik bir foto eklemişti. Çocuklar çok mutsuz. Adam bariz istismarci ama yine de çocuklar onunla kalıyordu. Ve dediğim gibi çok kişi de destek oldu. En şaşırtıcı kısmı benim için buydu. Benim Allah göstermesin başıma gelse adama bişi yapardım sanırım

Değil zaten. Üstelik bir foto eklemişti. Çocuklar çok mutsuz. Adam bariz istismarci ama yine de çocuklar onunla kalıyordu. Ve dediğim gibi çok kişi de destek oldu. En şaşırtıcı kısmı benim için buydu. Benim Allah göstermesin başıma gelse adama bişi yapardım sanırım
Adam çocukların ifadelerini falan yazmış ya kanım dondu. Velev ki masum olsun yinede insan böyle bir olayı bu kadar detaylı nasıl yazar internette ya? Masum bile olsan hicap duyarsın böyle alenen yazmaya,yaymaya. O kadar iğrenç bir olay ki çünkü masul bile olsam çocuklarımla adımın bu şekilde anılmasına asla tahammül edemezdim.

Çocukların ifadelerini okudum ve aslan iftira olduğunu falan düşünmüyorum. O yaştaki çocuklar nerden bilebilir böyle şeyleri? Zaten masumum,aklandım diye geziyor ortalıkta ama dava daha devam ediyormuş.

Arkadaslar iyi aksamlar. Kafami cok kurcalayan bir soru var ve ben ne yapacagimi bilmiyorum. 8 aylik bir kizim var. Kocam kizimi kucagina aldiginda birkac sefer erekte vaziyette gordum. Ilk gordugumde beynimden vurulmusa dondum ve cok buyuk bir kavga cikti. Aciklamasi ise bu ima etmeye calistigin seyi duymak bile istemiyorum insan kizina nasil o gozle bakabilir ustelik o bir bebek oldu. Cinsel bolgelerine dokunmaya calisma ya da acip bakma gibi hareketleri yok, ben yanlarinda degilken bebek kamerasindan takip ediyorum. Lutfen anneler bu ereksiyon normal mi durduk yere falan olur mu ? Siz hic denk geldiniz mi? esime sevgiyle yaklasamiyorum midem bulaniyor.
Çok çok hassas konu buna tanık olup evladımı bir kere daha o adamla aynı eve sokmazdım.

Eşinizinden böyle şüpheniz varsa bosanin. Adama bu konuyla ilgili patladiginizda hala nasıl aynı evde durup evli kalabilirsiniz ki. Bazı büyük sözlerin geri dönüşü olmaz maalesef ki artık evlilik sayılmaz ev arkadaşına dönersiniz. Eğer böyle bir durum yoksa bile bu haldeyken bosanin. Böyle bir durum gerçekse zaten anında bosanin. Ikiside aynı kapıya çıkıyor yani. Bu arada öz baba mı üvey mi?Bu durum çok hassas kesinlikle bebeginizi babayla yalnız birakmayin. Neler duyuyoruz haberlerde vs. Gercek değildir inşallah sizde ferahlarsiniz. Allah yardımcınız olsun çok zor bi konu bu

Ben çocuklar konusunda çok hassasım. Ve bu çocuk istismarı beni aşırı etkileyen bir konu. O yüzden her gündeme gelen konuda çok etkilenirim. Büyük çocuğum ufakken de bu konu ile ilgili ekstra kaygı duymuştum.
Mesela bazılarınız diyor ya ben birşey olsa öyle düşünmem demekki kocasından şüpheleniyor.
Hayır bu onunla ilgili değil. Kişinin kaygı seviyesi ile ilgili.
Mesela metroda bir ses olduğunda ben irkilip etrafı kolacan ediyorum. Neler oluyor bir sıkıntı mı var, tehlike mi var diye. Kalbimde beraberinde çarpmaya başlıyor. Benle beraber bir sürü yolcu var onlar sakın. Veya başka bir sürü ornegim var aynı ortamda benim daha kaygılı olduğum.
Ben de mesela bir ara ailemdeki bütün erkek bireyleri gözlemlenmiştim. Hiçbirinden şüphe duyduğumdan değil. Bu hikayelerde ki herkes zaten çok güvenilir insanlarmis. Dolayısı ile benim için birinden şüphe duymam için pipisi olması yeterli. Çocuk 2-3 yaş donemindeyken o ara çok da gündemde bu tarz haberler olduğu için ben de tetikteydim mesela.
Bu aldatma hikayelerindeki gibi kadın hisseder durumu ile aynı değil bence.
Ama tabiki sayı olarak fazlaca olduğu için ipin ucunu bırakmalık mevzu da değil. Bu şüphe ile yaşamak da kolay değil. Bence evin her yerine kamera koyup, görüntüleri de güvenilen objektif biriyle izlemekten başka çare yok gibi.

Objektiflikten kastım erekte olma halinin de boyutu mesela nasıl. Hafif belirginleşmesi mi? Öncesi sonrası durumu ne. Yani çocukla ilgisi var mı yok mu bence objektif bir bakışa ihtiyaç var. Geçmişten dolayı kaygılı bir bakışla yanlis yorumlamamak için.
Sen ben misin gif..

Kaygı seviyesi ile ilgili söylediklerin de çok doğru.

• Beğen
Reactions: Gif
Yazdıklarınızın hepsine katılıyorum. Bugün eşime konuyu anlattım, o da erekte haldeki bir adamın çocuğunu kucağında tutmaya devam etmesini normal bulmadı. Bazen eşyanın sürtünmesiyle sertleşme olabiliyor ama oldu diyelim çocuğu bırakırsın yani dedi. Hele otururken zaten olmaz dedi. Konu sahibi, balkonda otururken bebeğin babasının kucağında dans etmesi sonrasında gördüğünü söylediği için gerçekten ben bu kız çocuğu için çok endişeliyim 😢

• Beğen
Reactions: Gif
Bir herif donsuz pis gezdiği için 28 sayfa kadınlar dil döktü yazık.
O kadar basit bir nedeni var ki bu olayın yaşanmasının. Bir don giymemek nelere mal oldu.

Kendi kişiliğinizi samimiyetle düşündüğünüzde sizce okbli biri olabilir misiniz? Genel hayatınızı düşünün derim. Belki de kaygınızda haklısınız ama şöyle bir durum da var.
Çok yakın bir tanıdığım takıntılı biri. Kocasına bunun gibi yakıştırmalar yapmasa da adam çocuğu kucağına aldığı an panik olduğu anlar oldu. Zaten çocuğuyla kim beraber dursa denetimdedir. Koridora bebekle bile bir erkek yakınımız çıksa(benim eşime karşı bile panik olur) eşine hemen denetlemesi için kaş göz yapar. Eşiyle benim aramda imalı sorular sormuşluğu var mesela. Eş konusunda çok şanslı biri ama çok yaralayıcı kuşkuları var.
Bu arada erkeklerin ereksiyon olayı günün her vaktinde olabilir. Bizim akıntımız hep seks düşünerek de olmaz mesela.

Tüm yorumları olumadım başka detaylar da varmış sanırım

X