İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Korse beden konusunda acil yardım zamanım yok :(

poliyana

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2013
1.299
124
Kızlar ben xl ile L arasında giyiniyorum dün s beden aldım korse zıbınlı toparlayıcı içine girdim ama kararsız kaldım onu değiştirip L beden korse mi almalıyım ?

Ben 36 bedenim elbise gibi olan korselerden aldim 38 beden. Zor giriyorum içine çok sıkı çünkü. L giyen biri için S çok küçük rahatsız eder sizi, denedim demişsiniz ki rahatsız olmasaydınız konu açmazdınız. M almalısınız.

Ben 36 bedenim elbise gibi olan korselerden aldim 38 beden. Zor giriyorum içine çok sıkı çünkü. L giyen biri için S çok küçük rahatsız eder sizi, denedim demişsiniz ki rahatsız olmasaydınız konu açmazdınız. M almalısınız.
Ya bende onun anlamadım biraz esnek bir korse sanki giyerken sıkıntı onun dışında aman aman sıkmıyor acaba yeni mi alsam marka tavsiyeniz var mı ?

İşin garibi nefes alıyorum dolaştığım yerlerse körseler çokk sıkı değildi bugün bir daha bakıcam marka tavsiyeniz var mı ?
NBB kullanmıştım, memnundum.
Deneyip alacaksınız sonuçta giyin ve yere çöküp kalkın, eğilin v.s. bir kaç hareket yapın rahatsa alın.

Ya bende onun anlamadım biraz esnek bir korse sanki giyerken sıkıntı onun dışında aman aman sıkmıyor acaba yeni mi alsam marka tavsiyeniz var mı ?
Sadece karın için mi aldığınız korse? Benimki elbise altına giymelik baseni de göbeği de toparlıyor. Dediğim gibi giyerken baya zorlanıyorum ama 1 2 beden fark ediyor beğendim ben. Benimkinin markası Ten.

korse alırken 1 beden küçük seçilmeli arkadaşlar. o sebeple M beden alırsan faydalı olur

X