Saç Rengi ve Saç Boyama koyu kahve saç boyası için öneri bekliyorum.

nessca

Guru
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
592
1
Merhabalar;
Uzun zamandır saçlarımı koyu renklere boyuyorum.Palette buğulu gece, koleston köpük boya 4/0, loreal köpük boya 40 ve loreal casting kestane şekeri boyadığım renkler.
Bunlar dışında önerebileceğiniz güzel bir yansıması olan koyu renkler var mı arkadaşlar?
Dikkatimi çeken loreal köpük boya 41,koleston 4.77 kadife kahve, loreal 4.16 kestane küllü kızıl ve loreal 4.15 türk kahvesi/kestane küllü akaju, syoss 4-1,syoss3-1 renkleri de var. Ama çok kızıl veya çok mavi bi renk istemiyorum. Koyu kahve bir renk olmalı ve belli belirsiz yansımalar olmalı. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim cevabın için.Simsiyah çıkmıyor değil mi?Koyu da olsa kahverengi olduğu farkedilsin istiyorum.
Diğer renkleri deneyen de olsaydı iyi olurdu. Mutlaka da vardır deneyen, koyu renk saçlı değil mi hiçbir kadınlar kulübü üyesi? Başlıklarda sürekli karamel, kumral tarzı renkler hakkında bilgi var. Sanırım yine deneyerek öğrenmek zorunda kalacağım.

Merhabalar;
Uzun zamandır saçlarımı koyu renklere boyuyorum.Palette buğulu gece, koleston köpük boya 4/0, loreal köpük boya 40 ve loreal casting kestane şekeri boyadığım renkler.
Bunlar dışında önerebileceğiniz güzel bir yansıması olan koyu renkler var mı arkadaşlar?
Dikkatimi çeken loreal köpük boya 41,koleston 4.77 kadife kahve, loreal 4.16 kestane küllü kızıl ve loreal 4.15 türk kahvesi/kestane küllü akaju, syoss 4-1,syoss3-1 renkleri de var. Ama çok kızıl veya çok mavi bi renk istemiyorum. Koyu kahve bir renk olmalı ve belli belirsiz yansımalar olmalı. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

hatırladığım kadarıyla buraya birisi saçını Türk kahvesine boyayıp rengin siyah çıktığını söylemişti...yazdığın renklerin içinde en güzel rengin loreal 4.16 kestane küllü kızıl olduğunu düşünüyorum (kutusuna bakmıştım). bir de şu kahve renkleri de güzel bence:

koleston 6.7 çikolata kahvesi/loreal 5.15 buzul kahve/garnier color shine 4.15 koyu kestane/loreal majirel 4.3 kahve dore
$koleston 6.7 çikolata kahve.jpg $loreal excellence 5-15 buzul kahve.jpg $garnier color shine 4.15 koyu kahve.jpg $majirel 4.3 kahve dore.jpg

(koleston 6.7 aslında koyu kumral numarası ama hep daha koyu çıktığı için ekledim onu da)

benim dibim balköpüğüydü.. ve yıkandıkça açıldı bende sıkıldım koyulastırmak istedim. castingin buzlu mocha ve buzlu kahvesini aldım karıştırıp dürdüm herkes çok doğal durdu diyor. evet koyu tuttu ama ben cok beklettim ondan.. kahve olduguda belli alttan eski sacımın koyulasmıs renkleri gölge gibi parlıyor :)

hatırladığım kadarıyla buraya birisi saçını Türk kahvesine boyayıp rengin siyah çıktığını söylemişti...yazdığın renklerin içinde en güzel rengin loreal 4.16 kestane küllü kızıl olduğunu düşünüyorum (kutusuna bakmıştım). bir de şu kahve renkleri de güzel bence:

koleston 6.7 çikolata kahvesi/loreal 5.15 buzul kahve/garnier color shine 4.15 koyu kestane/loreal majirel 4.3 kahve dore
Eki Görüntüle 243930 Eki Görüntüle 243932 Eki Görüntüle 243933 Eki Görüntüle 243934

(koleston 6.7 aslında koyu kumral numarası ama hep daha koyu çıktığı için ekledim onu da)

5.15 hakikaten güzelmiş ama benim saçım neredeyse siyah gibi duruyor. tutmaz yani malesef.o yüzden türk kahvesi 4.15 yapsam mı dedim. 4.15 ve 4.16 ilginç renkler ama korkuyorum komple mor veya kızıl olurum diye.bu arada ben de gidip gelip 4.16nın kutusuna bakıyorum. :)

Son düzenleme:
benim dibim balköpüğüydü.. ve yıkandıkça açıldı bende sıkıldım koyulastırmak istedim. castingin buzlu mocha ve buzlu kahvesini aldım karıştırıp dürdüm herkes çok doğal durdu diyor. evet koyu tuttu ama ben cok beklettim ondan.. kahve olduguda belli alttan eski sacımın koyulasmıs renkleri gölge gibi parlıyor :)

söylediğin renkleri bulamadım google'a yazdığımda.fırsatım olursa dikkat ederim markette saç boyalarına baktığımda.

canım bende bugün buzlu mocha'yı aldım ama çok kararsızım nasıl bır renk olur diye.. şu an saçımın uçlarında karamellik var saçımın geri kalanı doğal saç rengim, kendi saçımda açık kestane nasıl olur bana fikir verirmisin birde rica etsem fotonu eklermisin ?

ben garnier 3-3 karamel siyahi kullandım..çok tatlı yansımlaı bir koyu kahve olmuştu..

X