Saç Rengi ve Saç Boyama Kullu renk eldesi-%9 luk oksidan ile %12 lik karistirilir mi?

wasserelf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2010
27
2
merhaba kizlar, saclarimi dogal bir kullu renge boyamak istiyorum. kullu sari olmasi gibi bir amacim yok sadece rengini bir kac ton acabileyim istiyorum kullu rengi elde ederken. elimde iki tup koleston 8.1, bir tup koleston 7.1 ve 1 tup nevacolor 9.01 gumus boyam var. Ayrica 3 sise %9 luk ve bir sise %12lik oksidan var. bu oksidanlari karistirmam sorun yaratir mi? sac diplerim koyu kestane, diger kisimlar koyu bakir gibi(resmimi ekliyorum, flasli cekilmis:))
IMG_20160605_025759.jpg

7.1, 8.1 ve 9.01 i karistirip boyarsam sacimda kizillik yapar mi(daha acik tona boyadigim icin) , hafif grimtrak bir kullu renk icin mavi boya da eklemeli miyim? simdiden cok tesekkurler :)

Elindeki market markası boyalar oldugu icin sacindaki boyada dore yansimalar oldugu icin elde edecegin renk fazlasiyla yipratir keçe gibi olur . Birde yaz aylarinda gunes ve kurumalari dusunursek cok yipranacaktir bunun yerine toptanci bulup ordan istedigin boyalari ve acicilari temin etsen hem istedigin renk olur hem de daha profesyonel urunlerle daha iyi sonuc elde etmis olursun

X