Kuru+yoğun mor göz altları için kapatıcı

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
4.992
4.182
Kızlar fondoten alacaktım ama vazgeçtim. Çünkü bana az ürün yoğun kapatıcılık gerek. 24 yaşındayım. Beyaz tenliyim Göz altlarımda çizgiler var aşırı aşırıı mor genetik. Ve kuru tek gözümün altında kabuklanma var hatta çok ufak.
sürdüğüm şeyler çok kötü buruş buruş görünüyor nemlemdirsemde. :KK43: Yüzümde de hafif çil gibi güneş lekesi eşitsizlik gibi sorunlarım var kapatıcı almaya karar verdim. bu ikisinden birini kullanan var mı? Note bb kapatıcı var elimde ama oda hoşuma gitmiyor daha çizgilenme yapıyor gibi. Markasız bi fondoten bile daha sağlıklı duruyor yüzümde ama yeterince kapatmıyor oda. Buarada tüm yüzümde kullanmak istiyorum kapatıcıyı bol bol değil tabi ufak noktalar dokundurup dağıtarak

Eklentiler

• Screenshot_20221113_162904_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20221113_162904_trendyol.com.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 100
  • Screenshot_20221113_162856_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20221113_162856_trendyol.com.jpg
    71,3 KB · Görüntüleme: 99
Son düzenleme:
Bende kabuklanma yok ama benimde mor göz çevrem. Note detox serisi fondöten bitek bende suana kadar iyi sonuç verdi diğer kullandıklarıma göre. Maybelline hiç güzel değil bence almayın mor göz altını kapatmıyor yapısı kötü. Nyx denemedim. Loreal infallible concealer denedim beğenmedim. True match denenebilir oda güzeldi.

Bende kabuklanma yok ama benimde mor göz çevrem. Note detox serisi fondöten bitek bende suana kadar iyi sonuç verdi diğer kullandıklarıma göre. Maybelline hiç güzel değil bence almayın mor göz altını kapatmıyor yapısı kötü. Nyx denemedim. Loreal infallible concealer denedim beğenmedim. True match denenebilir oda güzeldi.
Çok teşekkür ederim bakıyorum hemen 🤗

Tekrar merhaba loreal true match almaya karar verdim gibi de kapatıcılık konusu çok kafama takıldı ufak çil gibi lekelerimi vs kapatır mı sizce yorumları kapatıcılığının az olduğu yönünde 🤗

Tekrar merhaba loreal true match almaya karar verdim gibi de kapatıcılık konusu çok kafama takıldı ufak çil gibi lekelerimi vs kapatır mı sizce yorumları kapatıcılığının az olduğu yönünde 🤗
Concealer mi fondöten mi alcaksınız concealer göz çevresi için iyi süper değil ama söyliyim fondöteni kardeşimin çili var ona sürdüğümde tam kapatmadı malesef. Note detox fondöten daha yoğun kıvamlı ve daha güzel kapatır tester varsa bi kozmetik mağazasında deneseniz bide altına kırmızı ruj azcık uygulayıp sürmek dahada iyi oluyormuş lekeler için😊

Concealer mi fondöten mi alcaksınız concealer göz çevresi için iyi süper değil ama söyliyim fondöteni kardeşimin çili var ona sürdüğümde tam kapatmadı malesef. Note detox fondöten daha yoğun kıvamlı ve daha güzel kapatır tester varsa bi kozmetik mağazasında deneseniz bide altına kırmızı ruj azcık uygulayıp sürmek dahada iyi oluyormuş lekeler için😊
Tamam çok teşekkür ederim tekrar , fondoten olana baktım şu resimdeki 🤗

Eklentiler

• Screenshot_20221113_200441_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20221113_200441_trendyol.com.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 101
Tamam çok teşekkür ederim tekrar , fondoten olana baktım şu resimdeki 🤗
Bu kapatmadı kardeşimin çillerini 😕 concealer için iyi diyebilirim. Elimde böyle bir ben var note kapatma şekli böyle. Evde olsaydım true matchide çekerdim 😃

Eklentiler

• 5A48D78B-6D43-4B93-8DF5-CE835BD8C825.jpeg
    5A48D78B-6D43-4B93-8DF5-CE835BD8C825.jpeg
    111,1 KB · Görüntüleme: 109
  • AF9EB0D4-A957-46AD-99B0-5F20EB68479E.jpeg
    AF9EB0D4-A957-46AD-99B0-5F20EB68479E.jpeg
    95,2 KB · Görüntüleme: 92
skinfood somon renk olan bir kapatıcı var nemli bitiş onu alta sürüp yaydıktan sonra üstüne note bb concealer sürün 2 katta anca kapanır mor göz altları. Mutlaka somon rengi ya da pembe alt tonlu bir kapatıcı ile baz yapıp morluğu nötrlemeniz gerekir. Kendimi bildim bileli bu şekilde alışkanlık edindim. :)

X