Labioplasti süreci detaylı

Ben şuan yaşıyorum özellikle kot pantolon ne zaman giysem yürüyüşte falan perişan ediyor beni o yüzden amaliyat olmakmistiyorum ameliyattan sonra bu sprun geçiyor mu artık patolan sürtüp acı verme durumu rahat yürümek istiyorum korkuyorum da ameliyattan peki ne miktar aldırmak doğru

Fiyati size ozelden yazayim. Suan 3.haftam hic ameliyat olmamis gibi hissediyorum. Birinci haftadan sonra yurume spor vs zorluk yasayacaginizi dusunmuyorum. Sadece ilk 4-5 gun ameliyat olmus hissiyati oluyor. Sonrasi cok rahat. Tabi kisiye gorede degisebilir. Suanda tamamen iyilesmis gibiyim. Pantolona degme veya hassasiyet durumu yasamadim hic💜🌸
Fiyatı özelden yazabilirsiniz

Ben şuan yaşıyorum özellikle kot pantolon ne zaman giysem yürüyüşte falan perişan ediyor beni o yüzden amaliyat olmakmistiyorum ameliyattan sonra bu sprun geçiyor mu artık patolan sürtüp acı verme durumu rahat yürümek istiyorum korkuyorum da ameliyattan peki ne miktar aldırmak doğru
Doktorunuzla konusup beklentilerinize gore birde en sagliklisi nasil oluyorsa o kadar aldirmak mantikli olur bence. Benim doktorum tamamen almadi fakat dis dudaklar ic dudaklari tamamen kapatiyor , dogal duruyor ve gereginden cok bir fazlalik yok tam istedigim gibi oldu. Bu ameliyatla yasadiginiz sorunda cok rahat edersiniz. Hic oyle surtme gibi problemleriniz kalmaz. Hic korkmayin bende cok korkuyordum ama iyiki diyor insan zor kisim gecince

Henuz yapmiyorum 6 hafta kadar agda yasakmis dikislere zarar verebilecegi icin. Suanda jilet veya herhangi birseyde degdirmiyorum. 6 hafta beklicem bakalim. 6 hafta sonra en saglikli olani o bolgeye lazer yaptirmakmis. Doktorumda o sekilde soyledi. Lazer kismida beni geriyo herkes cok acidigini soyluyor…
Merhaba bende 25martta oldum iç daratma Lobioplasti dış daraltma ve klitoriş küçültme oldum şuan bir hafta oldu ama ben hala tam yürüyemiyorum ödem oluşması çok şükür ama iyi yürüyemiyorum şuan nasıl oldunuz acaba dikişleriniz ne zaman düştü süreçten memnun kaldınızmı

Merhaba bende 25martta oldum iç daratma Lobioplasti dış daraltma ve klitoriş küçültme oldum şuan bir hafta oldu ama ben hala tam yürüyemiyorum ödem oluşması çok şükür ama iyi yürüyemiyorum şuan nasıl oldunuz acaba dikişleriniz ne zaman düştü süreçten memnun kaldınızmı
Merhaba bende olmak istiyorum da doktorunuz kimdi ?

Merhaba,ben dun Memorial hastanesinde ücretsiz bir şekilde, vajinoplasti klitoris estetiği ve labioplasti ameliyatı oldum, şuan istirahat etmekteyim. Prof Dr Ozan Doğan yaptı ameliyatımı.
Bu tarz ameliyatlar ücretli oluyor sizin neden ücretsiz yaptılar özel bir durum mu vardı

Ben Lobioplasti ve daratma yaptım bide kritoris küçülttü toplamda 35bin ödedim

çok iyi fiyatı ben Özgür kartalla görüştüm içime sindi ama fiyatı çok yüksek geldi bana. Sizin doktoru da araştırıcam teşekkürler
Ben çok memnun kaldım şekli çok güzel oldu artık tam iyileştikten sonra birliktekiktede sırun yapamazsam süper olacak 4haftayım ben 6-8hafta dolsun ondan sonra ilşki olayına girecem

X