Lazerde tüylerim bitti diyen var mı ve ilk seans ağrısı ?

ciba

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2013
32
9
34
merhaba arkadaşlar. ben koltuk altı genital bölge ve yüz için bir doktora gidip lazer yaptıracağım. Ancak ister istemez korkularım ve merak ettiklerim var. makina alex sanırım. çünkü genelde 3 seansta bitiyor gidenler yada en fazla 6 seans sürüyormuş.

*Lazere giden bitti diyen var mı?
*Genitali jilette aldığımdan tahmininizdir nasıl bir durumda olduğu. ilk seansta dayanılamayacak bir acı duyar mıyım?
*Birde bu denilen beş yıl sonra tüyler kendini yeniliyor tekrar çıkıyor diye bu doğru mudur?

Şimdiden teşekkür ederim :):KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ben şu an gidiyorum ocak ayı gelse bir yıl olacak.koltukaltı bitti desem yeridir genital çok az arada kaldı üst kısım bitti bacaklara yaz dolayısı ile ara vermiştik öbür seans yeniden başlayacagız.eh haliyle acı oluyor ama anlık acı birde ayarını yüksek tutmazlarsa anlamıyorsun bile ama bitmesi için ayarının biraz yüksek olması gerekiyormuş .

*Genitali jilette aldığımdan tahmininizdir nasıl bir durumda olduğu. ilk seansta dayanılamayacak bir acı duyar mıyım?
*Birde bu denilen beş yıl sonra tüyler kendini yeniliyor tekrar çıkıyor diye bu doğru mudur?

seanslarım bitmediği için tek bir sorunu cevaplayayım. dayanılmayacak demiyelim ama evet çok acıyor, ama korkma bi 5 dk sürüyor topu topu, azıcık sık dişini. daha önce hiç ağda yaptırmadıysan, acıyı tahmin etmen zor. yalnız bazılarında soğuk hava üfleyen bişi oluyo, o baya azaltıyo acıyı.. gideceğin yerde varsa şanslısın.. ben son seansımda gördüm, gerçekten çok farkediyor.
5 yıl sonra yeniliyo diye bişi yok. bu senin hormanlarınla ilgili. hormon bozukluğu varsa çıkabilir, ama hepsi çıkacak yeniden diye düşünme. 1-2 seansta halledebileceğin kadar çıkar, eğer çıkarsa..

seanslarım bitmediği için tek bir sorunu cevaplayayım. dayanılmayacak demiyelim ama evet çok acıyor, ama korkma bi 5 dk sürüyor topu topu, azıcık sık dişini. daha önce hiç ağda yaptırmadıysan, acıyı tahmin etmen zor. yalnız bazılarında soğuk hava üfleyen bişi oluyo, o baya azaltıyo acıyı.. gideceğin yerde varsa şanslısın.. ben son seansımda gördüm, gerçekten çok farkediyor.
5 yıl sonra yeniliyo diye bişi yok. bu senin hormanlarınla ilgili. hormon bozukluğu varsa çıkabilir, ama hepsi çıkacak yeniden diye düşünme. 1-2 seansta halledebileceğin kadar çıkar, eğer çıkarsa..

verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. benim agrı eşiğim çok düşük değildir. bazıları emla krem falan kullanıyormuş yani benim merak ettiğim kullanmadan gitsem dayanabiliri anladığım kadarıyla.
birde genitalin tamamı toplamda 5 dk falan mı sürüyor????????? :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Ben ilk dün yaptırdım ve soğuk üfürmesine rağmen canım çok acıdı. O kadar acıdı ki genital bölgeyi atladım. Onun için haftaya ayrı gideceğim. Ama ben acıya dayanıklı değilimdir. Ağda da bile olay çıkaran biri oldum hep:) Şu anda bacaklarımın belli yerleri ağrıyor. Kol ve koltukaltında hiç acı yok (lazer olurken bu bölgeler pek acımadı, bacaklarım çok acıdı). Bana biolyn diye bir krem verdiler. Küçük ve tek kullanımlık. Onu genital bölgeye sürüp gelmemi söylediler. Sanırım acıyı hissettirmiyormuş. Haftaya etkili mi, değil mi yazarım.

Ben bugün ilk seansıma gittim.Bikini bölgesi,koltuk altı,tüm bacak,kol,ve yüz şklinde yaptırdım.Acıyo mu diye sorarsan acıyoo ama çok dayanılmayacak gibi değil..İdare edersen biraz dişini sıkarsan dayanabilirsin.her yer acımıyo bazı yerler acıyo.Seanslar ilerledikçe acı da azalıcakmış....İşallah kurtuluz bu kıl tüğ derdinden....

Ben bugün ilk seansıma gittim.Bikini bölgesi,koltuk altı,tüm bacak,kol,ve yüz şklinde yaptırdım.Acıyo mu diye sorarsan acıyoo ama çok dayanılmayacak gibi değil..İdare edersen biraz dişini sıkarsan dayanabilirsin.her yer acımıyo bazı yerler acıyo.Seanslar ilerledikçe acı da azalıcakmış....İşallah kurtuluz bu kıl tüğ derdinden....

işallah kurtuluruz ya :) :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: genital kaç dk sürdü tahmini peki :KK1::KK1:

Ben ilk dün yaptırdım ve soğuk üfürmesine rağmen canım çok acıdı. O kadar acıdı ki genital bölgeyi atladım. Onun için haftaya ayrı gideceğim. Ama ben acıya dayanıklı değilimdir. Ağda da bile olay çıkaran biri oldum hep:) Şu anda bacaklarımın belli yerleri ağrıyor. Kol ve koltukaltında hiç acı yok (lazer olurken bu bölgeler pek acımadı, bacaklarım çok acıdı). Bana biolyn diye bir krem verdiler. Küçük ve tek kullanımlık. Onu genital bölgeye sürüp gelmemi söylediler. Sanırım acıyı hissettirmiyormuş. Haftaya etkili mi, değil mi yazarım.

ben o ilacı araştıryım sen de yazarsan çok sevnrm :)

ben o ilacı araştıryım sen de yazarsan çok sevnrm :)
Kremin bana bir faydası olmadı. Acıyor, ama diğer bayanlar benden daha dayanıklıydı. Yani ben istisnayım sanırım. Cildim çok hassas olduğu için kızarıklık uzun süre kalıyor mesela. Sizlerde işe yarayabilir.

kızlar lazere gittim ilk seansımdı deneyimlerimi sizinle paylaşmak istedim. özellikle de benim gibi kafası karışık olanlarınız varsa diye belirtiyim dedim.

bir gaza geldim ve emla kremsiz yada başka bir uyuşturucu krem olmadan attım kendimi doktora. acısı nasıl diye sorarsanız aman hiç acımadı canım diyemem, zor bir süreç ama kaçmadım da belki biteceğini bildiğimden. uzun süre jiletle aldığınız bir yeri makinayla aldığınızı düşünün acı tam olarak o. toplamda koltuk altı genital 20-30 dk. doktorum ilk 15 gün içerisinde kontrole gelebilirsn dedi. 1.5 ay sonra da tekrar gidicem. deneyimlerim bunlarda. sormak istediğiniz varsa cevaplarım :)
:KK16::KK16::KK16::KK16:

ben yüzüme iğneli yaptırdım , yüzümde 1-2 gün iğnelerin girdiği yerde biraz kızarıklık oldu sonra geçti şuan tüy sorunum yok çokta memnunum, bacaklarım içinde lazere girdim 4. seanstayım bitti denecek kıvama geldi.

Bende dün ilk seansıma girdim acı hiçte çok değildi genitalde birtek hassas olan yerler acık acıdı oda off diyinceye kadar bitti bence yaptırıcaksanız bu size engel olmasın.

X