Letu + Ovitrelle 2.ay 🌺🙏🏻

Onları bildiğim kadarıyla yumurtaları gelişmeyen yaşı ilerlemiş insanlarda yapılıyor. Sen klomen uyguladığında yumurta oluşmuş muydu? Sağ veya solda?
Yumurtam olmuştu sağ tarafımda yine ovitrelle vuruldum tutmadi . Eşimde tahlil yatırmak istemiyor

Yumurtam olmuştu sağ tarafımda yine ovitrelle vuruldum tutmadi . Eşimde tahlil yatırmak istemiyor
İstemiyorla olmaz ki. Belki sperm kaynaklı döllenmiyodur. Belkiİlaçla geçen küçük bişeydir sorununuz. Kendi yaptığın tedavi çöp olur o zaman. Baktırın derim ben.

İstemiyorla olmaz ki. Belki sperm kaynaklı döllenmiyodur. Belkiİlaçla geçen küçük bişeydir sorununuz. Kendi yaptığın tedavi çöp olur o zaman. Baktırın derim ben.
Kabullenmek istemiyor , bu ay da olmazsa asilama için gideceğiz, tahlilini orda vermeyi kabul ediyor ..

Kabullenmek istemiyor , bu ay da olmazsa asilama için gideceğiz, tahlilini orda vermeyi kabul ediyor ..
Aşılamaya para vermeden önce sperm testi yaptırmak ve bir sorun varsa önceden tedavisini olmak daha mantıklı değil mi
Çünkü aşılamaya da çok bel bağlayacaksınız ve ilk seferde tutmayan birsürü kişi var.

Aşılamaya para vermeden önce sperm testi yaptırmak ve bir sorun varsa önceden tedavisini olmak daha mantıklı değil mi
Çünkü aşılamaya da çok bel bağlayacaksınız ve ilk seferde tutmayan birsürü kişi var.
Su şekilde aşılama yerlerinde bu test yapılıyor. Suan bulunduğumuz yer küçük bir ilçe ,en basit hormon testini bile vermedi . Ondan örnek alınınca illaki sonuç çıkar.. Bende mecbur kalıyorum test vermesi benim için yeterli .. aşılama yerlerinde belki daha detaylı bakarlar diye düşündüm

Merhaba kızlar. Ben gecen ay aynı şekilde 5 gün letu ve reglin 11.günü solda 2 yumurta (18mm-25mm)oluştu. ovitrelle iğnesi oldum. Ne yazık ki başarısız oldu. Bu ay yine 5 gün letu ve reglin 12.günü solda 22 mm sağda 22 mm yumurta oluşmuştu. ovitrelle iğnesi vuruldum.. İğne hariç 5.günüm gebelik belirtisi olamaz biliyorum çünkü 10-12 gün de döllenme oluyor. Fakat bende karında şişkinlik, ishal, sivilcelenme, bulantı, meme ucu sızısı ve şişkinliği var. Sizlerde de oldu mu ?
Merhabalar test yaptırdınız mı ?

X