Limon suyu ve sarmısak kuru

sultang

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2008
310
11
Slm arkadaslar ben bir kür duydumda sızede sormak ıstedım deneyen varmı dıye yada bılen kısaca şöyle 2 litre lımon suyu evde kendın sıkacan su eklemıyeceksın 40 diş de sarmısak ezip icine konacak 25 gun cam kavonozda agzı kapalı olarak ve etrafına gazete sarılacak ışık olmayacak hergun 1 kere kapagı acılmadan çarkalanacak 25 gun sonra gunde 1 kere sabahları ac karna yarım caybardagı yada 1 cay bardagı ıcılecek yanlız ıcıcegınız bardaga su eklıyebılırsınız ama kesınlıkle kavonoza su eklemeyım kur bıtenene kadar ıcın faydaları cok butun zararlı yagları, odemlerı ,bagırsak hastalıklarını ,kalbe,kolestrole,kansere karsı koruyucu baya var intihaplara ve ıdrar sokucu aynı zamanda senede 1 yada 2 kere yapılıyor devamlı ıcılmıyecek

bunun çok faydalı olduğunu biliyorum, kendim yapmadım ama,kardeşim geçen kış çocuklarına hergün içirmişti,çocuklar grip bile olmamıştı.
aslında yapmamız lazım,ama üşeniyorum.

bunu geçen yıl annem yapmıştı.ama sonra noldu bilmiyorum :KK37: dur bi yarın sorayım anneme

Ben sanırım bunu 2 sene falan önce duyup yapmıştım ama tadı iğrenç ötesi ve kokusu berbat olduğundan içemeden çöpe attım. Ama böyle bir rivayet var.:93:

arkadaslar acaba agız kokusu yapıyomu cunku ben sabah kursa gıdıyorumda koku yapıyosa hıc denemıyeyım

evet yapıyor canım :KK50: zaten birinin demesine gerek yok sen kendi kokundan rahatsız oluyormuşsun

ben bu kürü denedim zayıflamak için. sağlk açısından faydalı olabilir çünkü içinde sarımsak var ama tadı gerçekten berbat ve kilo kaybım hiç olmadı tabii devam etmedim 15-20 gün sabah aç karınla kullandım daha uzun süre kullansaydım faydalı olurmuydu bilmiyorum

Son düzenleme:
X