LÜTFEN BAKARMISINIZ. GERİ ÇEKİLMEYLE HAMİLE KALAN VAR MI?

smdvamkn5

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2024
20
0
20
Nolur tecrübeli olanlar bana yardım etsin bilgilendirsin beni...Ben 1.5 yıldır evliyim çocuğum yok ilk 6ay korunduk, sonra çocuk olmasına karar verdik, 7 ay gibi denedik ama olmadı doktora gittik ufak tefek sebepler vardı ve tedavi oldum, sonra yeniden korunmaya karar verdik, çünki eşimin maddi durumu iyi değil ve eltimlerle görümcemle felan bir yerde yaşıyoruz çocuk olursa bu kalabalıkta bakamam her şeye burunlarını soktukları için yeniden vazgeçtim.
Bu ayda korunduk (GERİ ÇEKİLMEYLE) bu gün adet günüm ama adet olmadım. Ama hep 4 5 gün önceden adet ağrılarım başlardı, göğüslerim hassas olurdu. Şimdi hiç bir belirti yok hiç yani hiç. Bu gün test yaptım negatif çıktı. Böyle belirtiler yaşayarak hamile kalan oldu mu?

Arkadaşımın 2.bebesi 4 yaşını geçti herhalde ikisi de geri çekilmeyle olmuştu. Korunma yöntemi değil diye bangır bangır bağırıyor uzmanlar malum. Ama 1 gün gecikme gecikme bile sayılmaz, strese girmeyin yine de test yapın tabii

Arkadaşımın 2.bebesi 4 yaşını geçti herhalde ikisi de geri çekilmeyle olmuştu. Korunma yöntemi değil diye bangır bangır bağırıyor uzmanlar malum. Ama 1 gün gecikme gecikme bile sayılmaz, strese girmeyin yine de test yapın tabii
Yok ben daha önceden de, 3 5gün gecikirdim yani onu takmıyorum ama hiç belirti olmamasına takıyorum 🙄

X