Lütfen bilgi verebilşrmisiniz

Bu böyle olmayacak. Ben bir de eşimde bebiş için
Kız şaka Mısın? Hem bakire olup hem kıçında taytla nasıl hamile kalacaksın bilerek mi açıyorsunuz bu konuları?
Google göre imkansız degil sormak istedim evliler var yaşayanlar var asla dalga geçmek için olan birsey degil kendimi rezil etmiş oldum
Kız şaka Mısın? Hem bakire olup hem kıçında taytla nasıl hamile kalacaksın bilerek mi açıyorsunuz bu konuları?

Kız yok rezillik olarak düşünme. Hepimiz anamızın karnında öğrenmedik. Ben her şeyi evlendikten sonra öğrendim. Hatta buraya bile evlendikten sonra buldum bağlandım. Ben espri olsun diye yazdım. Benim cümleme takılma. Yadırgamak, eleştirmek asla bana düşmez. Uzduysem hakkını helal et 🙂 Ama merak etme o şekilde gebelik oluşmaz. İçin rahat olsun

Bu böyle olmayacak. Ben bir de eşimde bebiş için kıyafetlerimle deniyimmm 😀🙂
Ya aslında adetim 2 gün Erken oldu İnternete yazınca çıkan şeyler maglumso
Kız yok rezillik olarak düşünme. Hepimiz anamızın karnında öğrenmedik. Ben her şeyi evlendikten sonra öğrendim. Hatta buraya bile evlendikten sonra buldum bağlandım. Ben espri olsun diye yazdım. Benim cümleme takılma. Yadırgamak, eleştirmek asla bana düşmez. Uzduysem hakkını helal et 🙂 Ama merak etme o şekilde gebelik oluşmaz. İçin rahat olsun
Sorun yok tesekkür ederim yinede sizde helal edin

Hayatımda ilk ve sonkez bir hata yaptım. Sevmek bu degil ama cahillik yada siz nasıl anlandırısanız o olsun saygım sonsuz çünkü birdaha tekrarı olmayacak Sözlüm ile 23 gün önce adetim bittikten 2 gün sonra Bi sevişme yaşadık üstüm başım giyinikti çıplak VS degildim sadece Bi arkadan denemek istedi ben istemedim zaten çok kuruydu oda bende olmadı biraz sürtünndü o sıra çok az vajinama deger gibi oldu ben hemen istemediğimi söyledim boşaldı belime geldi biraz ben hemn bagırınca sildi kuruladı ben tamamen cıplak degildim üstümde tayt iç çamaşırım duruyordu vajinam kapalıydı. Bi anlık şehvet hata salaklık terbiyesizlik. Yakınlaşma dan 7.gün ve 22. Gün idrar testi yaptım çünkü bilgisizlik yada o anki sevgi diye adlandırdıfımız saçmalığın verdiği boşvermişlik korkuya yerini bıraktı negatif çıktı adet günümden 1 gün önce kanamam oldu rengi kırmızı sümüksü ara ara pıhtılı öyle damla damla yada leke şeklinde degil ben pcos hastasıyım gliffor kullanıyorum normalde düzensiz adetim var 3n son adetim 22 ocakta olmuştum busefer 20 şubatta oldum yerleşme kanaması olabilirmi yerleşme kanaması nasıl birşey dir ilişkiden kaç gün önce olur ben günden sonra asla yakınlaşma yaşamadım yaşamama ister gülün ister dalga geçin hakaret bile halledecek salaklık yaptım ama en azından hamile olanlar bunu yaşayanlar bilgi verirse sevinirim
Canim benim yazdiklarini okudum ve çok üzücü bu kadar aşağlayarak ya da ayıp bişey yapmış gibi yazman dalga gecilcek bi konu değil her insanin evlilikten önce tatması gereken bi duygu kendisini keşfetmek adına olsa bile bu utanc veya terbiyesizlik diyebilcegimiz bişey değildir bence ve sormak ayip degil bilmemekte öyle herkes tecrube edinerek ve orda burda bilgilerle zaten bilgi edinebilir cinsellik doğal olduğu kadar önemli de bir konu bunun için biten evlilikler bile var bu konuda tecrübeli olmamız hem kadin hem erkek bence gayet doğal ve olması gereken bişey bu toplumda eğitimsizlikten dolayı bazı insanlar bu şekilde karsılayabiliyo ne yazikki ama bu ayıp veya yanlış bişey değil bence yazarken de bu kadar kendinizi ayıplamayın böyle bir yakınlaşmadan hamileliğin olması imkansizdan öte bir şey

Canim benim yazdiklarini okudum ve çok üzücü bu kadar aşağlayarak ya da ayıp bişey yapmış gibi yazman dalga gecilcek bi konu değil her insanin evlilikten önce tatması gereken bi duygu kendisini keşfetmek adına olsa bile bu utanc veya terbiyesizlik diyebilcegimiz bişey değildir bence ve sormak ayip degil bilmemekte öyle herkes tecrube edinerek ve orda burda bilgilerle zaten bilgi edinebilir cinsellik doğal olduğu kadar önemli de bir konu bunun için biten evlilikler bile var bu konuda tecrübeli olmamız hem kadin hem erkek bence gayet doğal ve olması gereken bişey bu toplumda eğitimsizlikten dolayı bazı insanlar bu şekilde karsılayabiliyo ne yazikki ama bu ayıp veya yanlış bişey değil bence yazarken de bu kadar kendinizi ayıplamayın böyle bir yakınlaşmadan hamileliğin olması imkansizdan öte bir şey
İyi kalbiniz güzel yazınız için teşekkür ederim ♥️

X