Lütfen Bu Doktor Bozuntusuna Googleda 1 yıldız verin!!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

rumianek

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2024
28
0
23
Adı Okan Parmaksız!! Googledan 1 yıldız verin lütfen!! Mahvetti bir sürü kişinin burnunu benim de dahil!! Başkaları kanmasın düşmesin tuzağına!! Nefes bile alamıyorum!! Nolur destek olun bana!! Yoksa başına hiçbir şey gelmeden devam edecek hayatına!! Devlet hiçbir şey yapmıyor!! Bu herif adeta bir kasap!! Bütün kıkırdağı kemiği eti alıyor burunları küçücük domuz gibi yapıyor!! Revizyon için para bulamıyoruz ama o hala kazıklamaya devam ediyor!! İnstagram hesabındaki beğeniler takipçiler hep bot!!

Eklentiler

• IMG_7019.png
    IMG_7019.png
    253,8 KB · Görüntüleme: 127
  • IMG_7020.png
    IMG_7020.png
    136,2 KB · Görüntüleme: 127
resim/rapor ya da başka doktor görüşünüz var mı söylediklerinizi delillendirecek? buraya gelip bu doktora 1 yıldız verin ekmeğinden edin demek büyük cüret çünkü. üstelik kendisini tanımam bile, ne diye 1 yıldız vereceğim, “kk’da bir kızı mağdur etmiş yazıklar olsun “ diye mi açıklama yazayım? belki de takıntılı aşığısınız, uğraşmak için yazdınız bunu ne belli :eek:

burnunu yaptıranların çoğu da eski burnunu çok minnoş anımsıyor. “eskiden de küçüktü zaten ama ucu düşüktü bir de kavis yoktu” e zaten kavis verip ucunu kaldırınca doktorun sayfasındaki resimlerden oluyor mecburen.

geçmiş olsun, daha bir ay olmuş biraz düşer gözünüz de alışır hemen böyle depresyona girmeyin. ben rhinoplastiden pek anlamam ama küçülmüş kalkmış burun revizyonla büyütülüp indirilirse ileride daha çirkin sonuçlara yol açabilir. öfkeyle kalkıp zararla oturmayın, pirince giderken evdeki bulgurdan da olmayın, revizyon illa ki olacaksanız bu kez doktorlarla ilgili forumlardaki yorumları öncesinde taramak sonrasında 1 yıldız toplamak zahmetinden kurtaracaktır

Bir önceki konunuzda dava açabilir miyim diye sormuştunuz gidip dava açsanız haklı konumdaydınız ama şuan doktor size dava açsa kazanır. Sahte yorum yapsın diye insanları da teşvik ediyorsunuz. Açılan konular silinmiyor haberiniz olsun pişman olacağınız şeyler yapmayın.

Biz tanımadığımız tedavi olmadığımız doktora nasıl ve niye 1 yıldız verelim? Yaptığı burun sizin yüzünüze uymamış olabilir, adam estetikte iyi değildir ama başka alanlarda iyidir belki. Değişik bir talep.

Her doktorun bir eli vardır, yaptığı tarz. Yıllar geçse de kendi yaptığı estetiği bu şekilde tanır. Bu doktorun yaptığı burunların hepsi kalkık estetik estetik duran burunlar. Sizin burnunuzun da bunlar gibi olduğunu düşünüyorum. Yani olayın dolandırma olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca yaptığınız hiç etik değil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X