Lütfen yardım edin hormon bozukluğu

Anladım canım da mesela bana şey demişti 2nci adete tekrar kan veririsin falan demişti 2ncide gitigimde kan istemedi mesela prolaktin 43 TSH 1.98 çıkmıştı kontrol etmedi ben istedim sadece prolaktin tahlili yaptirdi tekrar bakilimasi lazımdı zaten biliyorsun prolaktin yüksek olunca yumurtayı baskiliyor gelişmesini engelliyor bide doktor bana güven veremiyor hani bi doktora gidersin konuşması falan güven veriri bu öyle değil ailemden asla çekinmiyorum canım hata onlar bana diyorlar sen çok stres yapıyorsun stresten bunlar başında geldi Allah'ın üstüne at vs.esmin ailesidende çekinmem hata birlikte kayinvalidemle gitim doktora sadece dışarıdaki insalar bakışlar konuşmaları ben mesela sormam zaten hamile olsa kendisi söyler çünkü her sorduklarında içim kotu oluyor :KK43:
Evet seni anlıyorum doktora güven konusunda da haklısın dediğim gibi ben de kendi kendime yaptırarak öğrendim son prolaktin yüksekliğimi. Henüz tedavinin başındaysan bence de içine ainen bir doktora gitmekte fayda var ama ben artık son aşamaya geldim aşılamadan sonra rüp bebeğe geçiyorum artık doktor değiltirecek takatim de kalmadı

Evet seni anlıyorum doktora güven konusunda da haklısın dediğim gibi ben de kendi kendime yaptırarak öğrendim son prolaktin yüksekliğimi. Henüz tedavinin başındaysan bence de içine ainen bir doktora gitmekte fayda var ama ben artık son aşamaya geldim aşılamadan sonra rüp bebeğe geçiyorum artık doktor değiltirecek takatim de kalmadı
Anlıyorum canım seni çok zor ben tam 3 doktor degistirdim bitane buldum önümüzdeki ay ona gideceğim ciden bende yoruldum her doktordan farklı bir ses çıkıyor işini düzgün yapan çok az doktorlar var insan yoruluyor

Merhaba kızlar hormon bozukluğu yaşayanların ne belirtileri var? Benimde 6 aydır çocuğum olmuyor doktor hiç hormon tahlili istemedi ama ben bu ay yapacam acaba belirti yok diye mi yapmıyor anlamadm

Merhaba kızlar hormon bozukluğu yaşayanların ne belirtileri var? Benimde 6 aydır çocuğum olmuyor doktor hiç hormon tahlili istemedi ama ben bu ay yapacam acaba belirti yok diye mi yapmıyor anlamadm
Genellikle adetler duzensiz olur canım burdan anlayabilirsin en iyisi kan tahlili yaptir

Yeni üyeyim lütfen bana yardım edin kafam çok karışık geçen sene marta kürtaj oldum 1 buçuk senedir gebe kalamiyorum doktora gittim pkos var adet olunca gel dedi ve o ay adet olmadım soğan kürü yapmıştım galiba hormonlarimi bozdu başka doktora gittim hormon tahlili yaptırdım FSH 4.65
Lh 12.72 prolaktin 43.94 TSH 1.98 doktor hormonlarinda dengesilik var dedi hormonlarını duzelticez adım adım ilerliyecez ondan sonra bebek tedavisine geçeriz dedi Nisan'da gitmistim ilaç olarak dr.henri optifert ve dostinex verdi kullandım bu ay gitigimde direk bana kolaman yazdı kan tahlili bile istemedi ben istedim sadece prolaktin hormonu yaptırdi 10.76 düşmüş 16 Mayıs'ta kontrole gel dedi ben hiç bir şey anlamadım lütfen yardım edin ne yapmalıyım bide sürekli hazımsızlık yaşıyorum yemek yemedigim halde kilo alıyorum

Yeni üyeyim lütfen bana yardım edin kafam çok karışık geçen sene marta kürtaj oldum 1 buçuk senedir gebe kalamiyorum doktora gittim pkos var adet olunca gel dedi ve o ay adet olmadım soğan kürü yapmıştım galiba hormonlarimi bozdu başka doktora gittim hormon tahlili yaptırdım FSH 4.65
Lh 12.72 prolaktin 43.94 TSH 1.98 doktor hormonlarinda dengesilik var dedi hormonlarını duzelticez adım adım ilerliyecez ondan sonra bebek tedavisine geçeriz dedi Nisan'da gitmistim ilaç olarak dr.henri optifert ve dostinex verdi kullandım bu ay gitigimde direk bana kolaman yazdı kan tahlili bile istemedi ben istedim sadece prolaktin hormonu yaptırdi 10.76 düşmüş 16 Mayıs'ta kontrole gel dedi ben hiç bir şey anlamadım lütfen yardım edin ne yapmalıyım bide sürekli hazımsızlık yaşıyorum yemek yemedigim halde kilo alıyorum
Kafanıza göre bitkisel ilaçlar çaylar kullanmayın havadan bile etkilenen adet onlardan ne kadar etkilenir kim bilir birine iyi gelen size iyi gelecek diye bı şey yok bi umut her şeyi deniyorsunuz anlıyorum sizi bende de 2017den bu yana var ilk öğrendiğimden beri doğum kontrol kullanıyorum 2 aya bir kontrole gidiyorum gebeliğe engel değil kafanızı takmayın stres olumsuz etkiler iyi bir doktora gidin

X