Lütfen yardımcı olun!!

prensannesii35

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2024
4
2
21
yaklasik 10 gündür koyu kahverengi bir akıntı yaşıyorum devamlı yorgunum uykuluyum mide bulantım ve baş dönmelerimde çok oluyor test yaptım fakat negatif çıktı sizce dış gebelik gibi bir durum olabilir mi hastaneye görünmeli miyim ya da biraz bekleyip tekrar test yapmalı mıyım?

yaklasik 10 gündür koyu kahverengi bir akıntı yaşıyorum devamlı yorgunum uykuluyum mide bulantım ve baş dönmelerimde çok oluyor test yaptım fakat negatif çıktı sizce dış gebelik gibi bir durum olabilir mi hastaneye görünmeli miyim ya da biraz bekleyip tekrar test yapmalı mıyım?
İlla gebelikle ilgili neden düşünüyorsunuz belki hastasınız gitsenize bir doktora

sea benim 15 gün kahve rengi akıntıda kontrole gittiğimde kist çıkmıştı. doktora gidin

İlla gebelikle ilgili neden düşünüyorsunuz belki hastasınız gitsenize bir doktora
ilk bebeğimde de yakın belirtiler yaşadım ama onda test yaptığımda hemen çıkmıştı reglimde de gecikme var hastanelerde randevu bulmak şu dönemde çok zor boşu boşuna uğraşmak istemiyorum ben gibi yaşayan varsa öneri almak için açtım postu

X