Makatta sümüksü akıntı

adaletbu904

Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2022
156
22
33
Arkadaşlar iyi akşamlar az önce tuvalete girdim ve diskimdan sonra sümüksü bı akıntı gibi bişey geldi önden mı arkadan mı geldi anlamadım ayaklarımdan mı usuttum bilmiyorum çok takıntılı bı insanım çok korktum birazda ishal gibiyim lütfen başına gelen yazabilir mi

Mukuslu kaka yapmışsınız, ishalde oluyor zaten korkacak bir şey yok diye düşünüyorum.
Evet şuan ishal oldum sulu ishal değil ama cıvık böyle . oruç tuttum vücudun tepkisi mı acaba karnım midem aşırı dönüyor ayiptir söylemesi böyle önden gelen sümüksü akıntının aynısı çok korktum

Evet şuan ishal oldum sulu ishal değil ama cıvık böyle . oruç tuttum vücudun tepkisi mı acaba karnım midem aşırı dönüyor ayiptir söylemesi böyle önden gelen sümüksü akıntının aynısı çok korktum
çok stresten olabiliyor bu fazla endişelenmeyin. ishalseniz çok fazla su içmeniz lazım ishal düzelene kadar. ayrıca bol bol kefir için. kısacası su+kefir şu anda sizin ilacınız. her gün en az 1 bardak kefir + en az 5 bardak su için. bunları yaptıktan sonra da mukus 1 haftadan uzun sürerse bir doktora görünebilirsiniz, çok sıkıntılı bir şey olacağını sanmıyorum bi ilaçla düzelebilirsinz ama kefir ve suyu içince muhtemelen iyi gelir

çok stresten olabiliyor bu fazla endişelenmeyin. ishalseniz çok fazla su içmeniz lazım ishal düzelene kadar. ayrıca bol bol kefir için. kısacası su+kefir şu anda sizin ilacınız. her gün en az 1 bardak kefir + en az 5 bardak su için. bunları yaptıktan sonra da mukus 1 haftadan uzun sürerse bir doktora görünebilirsiniz, çok sıkıntılı bir şey olacağını sanmıyorum bi ilaçla düzelebilirsinz ama kefir ve suyu içince muhtemelen iyi gelir
Cok teşekkür ederim Allah'ın izniyle inşallah geçer gider korktum bı an gelince normdl mı diye düşünüyorum ama beynimde senaryo kuruyor çok stresli bı insanım annemde ayaklarımdan usuttugumu söyledi. Birde miden karnın iftardan beri çok dönüyor kramp giriyor inşallah su mübarek günler yüzüne geçip gider olmaz birdaha 🤲

X